2737
2734
عنوان

ماشین ساینا کسی داره؟

620 بازدید | 59 پست

ماشین ما ۲۰۶ هست و از بس خراب میشه و خرج میذاره رو دستمون میخوایم عوض کنیم ساینا بخریم ، هم صندوق داره هم جای پا … اگه کسی داره میشه بگه که راضی هست یا نه!

پندار ما این است که ما مانده ایم و شهدا رفته اند،اما حقیقت آن است که زمان مارا با خود برده است و شهدا مانده اند((شهید آوینی))
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ما تازه گرفتیم، ساینا صفر... دیروز همسرم باهاش رفتن یه مسافت طولانی، راضی بودن

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان، هی چرخ بزن در دل من، دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد در پیکر من دو قلب دارد ضرباان  28 خرداد 1401 دخترکم پا به دنیای عاشقانه من و باباش گذاشت، امیدوارم رفیق های خوبی برای همدیگه باشیم... دعا کنید لایق بهترین  هدیه خدا باشم و بتونم خوب تربیتش کنم... حس شیرین مادری رو برای همه منتظرا آرزو میکنم
2738

وا ۲۰۶ بفروشین ساینا بخرید؟

عاقلانه نیس حداقل ۴۰۵ بخرید

۲۰۶ کلا تعمیرش و قطعاتش گرونه ولی واقعا حیفه بدید ساینا

ساینا یکمی از پراید بهتره نگاه به ظاهرش نکن

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡
وا ۲۰۶ بفروشین ساینا بخرید؟ عاقلانه نیس حداقل ۴۰۵ بخرید ۲۰۶ کلا تعمیرش و قطعاتش گرونه ولی واقعا حی ...

۴۰۵ دوست ندارم . ۲۰۶ هم مدل ۸۲ هست خیلی اذیت میکنه مارو . به نظرمون ساینا خوبه چون در اون حد پول داریم . 

پندار ما این است که ما مانده ایم و شهدا رفته اند،اما حقیقت آن است که زمان مارا با خود برده است و شهدا مانده اند((شهید آوینی))
شوخی می‌کنی ۲۰۶ خرج میزاره؟  چیکار میکنین ک خرج میزارع؟ تیپ چنده ؟

تیپ ۲ ☹️☹️

ماشین خوبیه در حد قیمتش ولی خوب ۲۰۶ صد در صد بهتره

اون که آره ولی ۲۰۶ کم جا هست 

تیپ ۲ ☹️☹️

اها خب اون شاید خرج بزاره مدلشم پایینه نه خواهر من نکن این کارو ۴۰۵ سگش میارزه به ساینا 

یا یکم بزار روش ی ۲۰۶ تیپ ۵ بگیر 

کاتبا اسرار ایزد را رها کردم ولی زاهدا امشب دعایی کن من از خود برهم.
2706