2733
2734
عنوان

ماشین ساینا کسی داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 670 بازدید | 59 پست
عزیزم مگه نمیدونی اینجا همه شاسی بلند سوارن؟ماشین این مدلی براشون اَخه😎بعد میگی ساینا🙂 کسی اینجا ...

😂😂😂😂😂😂😂‌وای خدا فقط دارم میخندم به این جوابتون عالی بود 🤣🤣🤣🤣

پندار ما این است که ما مانده ایم و شهدا رفته اند،اما حقیقت آن است که زمان مارا با خود برده است و شهدا مانده اند((شهید آوینی))
میگن علف باید به دهان بزی شیرین بیاد دیگه  اگه تو جاده اید 405 اگه تو شهرید ساینا  اگه ر ...

بیشتر توی شهر هستیم . و اینکه جاده هم میخوایم بریم برای یه سری کار ها باید بریم گیلان و بیایم تهران

پندار ما این است که ما مانده ایم و شهدا رفته اند،اما حقیقت آن است که زمان مارا با خود برده است و شهدا مانده اند((شهید آوینی))

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مامانم داره بسیار بسیار راضیه درضمن ۱۶ سوپاپه و سوختشم بسیار پایین 

خب بیشتری ها راضی بودن خیالم راحت شد

ولی چون 206سوارشدی میگم توقع شتاب206 وتوساینا نداشته باش چون ماشینهای ایران خودرو باسایپا خیلی فرقشه

اون که صد در صد به پای ۲۰۶ نمیرسه. 

2731
نه بابا ما داریم یه قطعش خراب شد چهار پنج ماه دنبالش بودیم تازه کسی هم زیاد سر در نمیاورد

عه خدایی قطعاتش نیست؟ مگه میشه؟؟؟؟؟ کرج که تعمیرگاه هایی که این ماشین رو درست کنند زیاد هست

شرطی نمیبندم... صفر خرید و تو دفترچه خودرو زده بودن و همسرمم گفتن  

بر اساس اعلام کارخونه 

ساینا 

۱۵۰۰ سی سی حجم موتور داره 

۸۷ اسب بخار قدرت 

۱۲۸ نیوتن متر گشتاور ۸ سوپاپ 

صفر تا صد ۱۴ 

مصرف سوخت ۹ 

۴۰۵ 

۱۷۶۱ سی سی حجم موتور 

۱۰۰ اسب بخار قدرت 

۱۵۵ نیوتن گشتاور ۸ سوپاپ

صفر تا صد ۱۱ 

مصرف سوخت هم ۹ 

وزن هم ساینا ۱۰۸۰ کیلو ۴۰۵ ۱۱۰۰ کیلو

حالا شما ی تحقیق کن مقایسه کن معلوم میشه کدو ارزش خریدش بیشترع

کاتبا اسرار ایزد را رها کردم ولی زاهدا امشب دعایی کن من از خود برهم.
بیشتر توی شهر هستیم . و اینکه جاده هم میخوایم بریم برای یه سری کار ها باید بریم گیلان و بیایم تهران

نه می‌ره خوبه 

شما این چیزایی رو نوشتم بده شوهرتون بخونه خودش متوجه میشع

نه می‌ره خوبه  شما این چیزایی رو نوشتم بده شوهرتون بخونه خودش متوجه میشع

اوکی ممنون از وقتی که گذاشتین 🙏🙏🙏🙏🙏 و ممنون از اطلاعات خوبتون

عه خدایی قطعاتش نیست؟ مگه میشه؟؟؟؟؟ کرج که تعمیرگاه هایی که این ماشین رو درست کنند زیاد هست

نه بابا به قول همسرم میگه ماشین انگار لامبورگینیه قطعاتش پیدا نمیشه  میگه پول دستم بیاد ردش میکنم 

نه بابا به قول همسرم میگه ماشین انگار لامبورگینیه قطعاتش پیدا نمیشه  میگه پول دستم بیاد ردش میک ...

☹️☹️☹️☹️ ای بابااااااااا     

بر اساس اعلام کارخونه  ساینا  ۱۵۰۰ سی سی حجم موتور داره  ۸۷ اسب بخار قدرت  ۱ ...

آفرین امتیازش مال تو 

خونشون نیستم وگر نه دفترچه ماشین رو نشونت میدادم ✋😊

موفق باشی هنوزم میگم ک ماشین خوبیه حداقلش اینه ک متوقف نشده مثل ۴۰۵

خدایا برای همه نعمتات شکرت برای وجود دختر نازم همسرم مادرم ❤❤خدا جونم اگه صلاحته بازم منو مامان کن 😍😍
آفرین امتیازش مال تو  خونشون نیستم وگر نه دفترچه ماشین رو نشونت میدادم ✋😊 موفق باشی هنوزم ...

https://fa.m.wikipedia.org/wiki/%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D9%BE%D8%A7_%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%A7

😐😂

ساینا هم کم جاست

واقعا؟؟؟ ولی به پای ۲۰۶ نمیرسه من توش نشستم 

2706