2752
2734
عنوان

ماشین ساینا کسی داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 670 بازدید | 59 پست
ساینا بدرد نمیخوره ، بستگی داره چقد پول دارین 

در حد ساینا پول داریم 😂😂

پندار ما این است که ما مانده ایم و شهدا رفته اند،اما حقیقت آن است که زمان مارا با خود برده است و شهدا مانده اند((شهید آوینی))
اها خب اون شاید خرج بزاره مدلشم پایینه نه خواهر من نکن این کارو ۴۰۵ سگش میارزه به ساینا  یا یک ...

از چه لحاظ خوب نیست ساینا؟

پندار ما این است که ما مانده ایم و شهدا رفته اند،اما حقیقت آن است که زمان مارا با خود برده است و شهدا مانده اند((شهید آوینی))
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ساینا صفر بگیر عالیه حرف نداره

در حد صفر پول نداریم . جایی هم شرایطی صفر نمیفروشه فعلا . مصلا سال ۹۸ رو میتونیم بخریم 

از چه لحاظ خوب نیست ساینا؟

موتور ساینا که همون پرایده فقط ۲۰۰ سی سی حجم موتورش زیاد شده ۸ سوپاپ هست که ۴۰۵ هم ۸ هست البته 

بعد تعادل که ندارع اگه تو جاده این واقعا ۴۰۵ بهتره 

بعد کشش ۴۰۵ xu7 تو سر بالایی خیلی بهتره 

کاتبا اسرار ایزد را رها کردم ولی زاهدا امشب دعایی کن من از خود برهم.
2731
اها خب اون شاید خرج بزاره مدلشم پایینه نه خواهر من نکن این کارو ۴۰۵ سگش میارزه به ساینا  یا یک ...

تو کار خودرویی مگه اینقد با اطمینان حرف میزنی ما هم ۴۰۵ داشته همسرم الانم ساینا

همسرم از ساینا راضیه

۴۰۵ دوست ندارم . ۲۰۶ هم مدل ۸۲ هست خیلی اذیت میکنه مارو . به نظرمون ساینا خوبه چون در اون حد پول دار ...

اگه پول ۴۰۵ داری واقعا اشتباست که ساینا بخری

ساینا هیچ امکاناتی هم نداره نگاه ظاهرش نکن واقها

بدنش شیکه تو ماشین انگار کهنس و صندلیش سفته

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡
 خب بگیرین پس چون بلاخره تا یمدت خرج نداره 

البته تا یکسال میخوایم نگه داریمش بعد عوض میکنیم . انشالله که خوب از آب در بیاد

تو کار خودرویی مگه اینقد با اطمینان حرف میزنی ما هم ۴۰۵ داشته همسرم الانم ساینا همسرم از ساینا راضیه

من بار ها با ۴۰۵ از زاهدان تا مشهد با پنج سر نشین رفتم کم نیاورده

توی شهر شاید بهتر باشه ساینا ولی تو جاده نه  

بعد من تو کار خرید و فروش نیستم ولی تا دلت بخواد موتور تقویت کردم 

اگه پول ۴۰۵ داری واقعا اشتباست که ساینا بخری ساینا هیچ امکاناتی هم نداره نگاه ظاهرش نکن واقها بدنش ...

اینجوری دلم آدم خالی میشه🥲🥲🥲🥲 در حد یکسال هم ماشین خوبی نیست؟ 

بعدشم ساینا لش هست راه نمیره تقریبا هم وزنه ۴۰۵ هست ولی موتوریت ضعیف تره مثل همون آردی 

یعنی برای یکسال هم خوب نیست؟؟؟ شاید کمتر، بعدش‌ میخوایم x33 بخریم . اینم به خاطر این میخریم که هرماه خرج نذاره رو دستمون

اینجوری دلم آدم خالی میشه🥲🥲🥲🥲 در حد یکسال هم ماشین خوبی نیست؟ 

اره خواهرم دوسال داره خرجیم نداشته

اگع پولت در همین حده که بخر

من گفتم شایدپول ۴۰۵ داری

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡
یعنی برای یکسال هم خوب نیست؟؟؟ شاید کمتر، بعدش‌ میخوایم x33 بخریم . اینم به خاطر این میخریم که هرماه ...

نه خوبه چرا بد باشه خرج ندارع اتفاقا مصرف سوختش هم کمتره خرج نمیزارع رو دستتون 

قطعاتش هم ارزونه

2706