2737
2734
عنوان

توی کوچمون...🤩🤩😍😍😍😍😍😍😍

482 بازدید | 43 پست

تو کوچه صدای آهنگ ، کل و دست و جیغ  میاد عروسیهه 😍😍

دلممم عروسی میخواد خیلییی وقته نرفته دوست دارم لباسمو بپوشم برم عروسیشون 😍😍😍

خونه آپارتمانی هست فک کنم تو پارکینگ گرفتم 

دختر خوشرو بانمک     توهین ممنوع.                                                                               از هیچی نترس چون ما خودارو داریم 😍

ایشالله همیشه از خونه ها صدای شادی بیاد🙏😍

دختر خوشرو بانمک     توهین ممنوع.                                                                               از هیچی نترس چون ما خودارو داریم 😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

انشالله

اتفاقا بعداز ۱سال چارشنبه عروسی دعوتیم انقد خوشحاللللم که نگم برات،خخخ قرتو کمرم خیلی خیلی فراوونه

آلبالو قرمز سابق،امروز صبح کاربریمو تعلیق کردن😁الان بعدظهر درخدمتتونم بایه کاربری دیگه،روزگاری هم اگر دیوانه ات بودم گزشت💔😔
2740

چقد عزیزی تو☘

لطفا لایک نکن دوست عزیز فقط درصورتیکه اولین یا چندمین پست من در یک تاپیک پر بازدید باشه🙏خدا جونم تو هیچ کاری ناامیدم نکردی برای همه چی ممنونم اگه صلاح میدونی این یکی آرزوم رو هم برآورده کن(🤱)
تو پارکینگ عروسیه?

فک کنم مگه چیه؟ 

برو بابا کی ب کیه

یعنی چی؟

چادر سرت کن روتو سفت بگیر برو بگو عمه ی دومادم

🤣🤣🤣🤣

آلبالو قرمز سابق،امروز صبح کاربریمو تعلیق کردن😁الان بعدظهر درخدمتتونم بایه کاربری دیگه،روزگاری هم اگر دیوانه ات بودم گزشت💔😔
2706