2737
2734
عنوان

توی کوچمون...🤩🤩😍😍😍😍😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 482 بازدید | 43 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس کفش راحت بپوش نخوری زمین آبرومون بره😂😂😂

چاکریم ممنون از راهنماییتون🌹والا اومدم خونه مامانم میگن عروسیه میگم بابا زودتر میگفتین لباس میاوردم الان چی بپوشم آخهههه،هیچی اینجا ندارم(خونمون شماله خونه مامانم اینا اومیه اس ازهم دوریم)

آلبالو قرمز سابق،امروز صبح کاربریمو تعلیق کردن😁الان بعدظهر درخدمتتونم بایه کاربری دیگه،روزگاری هم اگر دیوانه ات بودم گزشت💔😔
2728
چادر سرت کن روتو سفت بگیر برو بگو عمه ی دومادم

😂😂😂

به فکرم رسیده بود برم لباس بپوشم بگم فامیله دامادم 😂😂😂

دختر خوشرو بانمک     توهین ممنوع.                                                                               از هیچی نترس چون ما خودارو داریم 😍

بخاطر تو هم شده امسال ازدواج می‌کنم چون خوشحال میشی دوست دارم 😂🙈😘

میشه برا خوشبختی و عاقبت بخیر شدن منو داداشم ی صلوات بفرستین ❤️😍 اگه امضامو دیدی و فرستادی حتما بهم بگو منم برات بفرستم ☺️

صلوات براامضات

آلبالو قرمز سابق،امروز صبح کاربریمو تعلیق کردن😁الان بعدظهر درخدمتتونم بایه کاربری دیگه،روزگاری هم اگر دیوانه ات بودم گزشت💔😔
2738
صلوات براامضات

مرسی منم براتون فرستادم ❤️

میشه برا خوشبختی و عاقبت بخیر شدن منو داداشم ی صلوات بفرستین ❤️😍 اگه امضامو دیدی و فرستادی حتما بهم بگو منم برات بفرستم ☺️
خوشحالت ما که تا چند سال دیگه عروسی نداریم مجردامون ‌ازدواج نمیکنن 😒😒

چرا خوشبحال من؟برای ما نیست که 

دختر خوشرو بانمک     توهین ممنوع.                                                                               از هیچی نترس چون ما خودارو داریم 😍
از آبجیات یا دوستات بگیر دیگه

والا ابجی ندارم و همچنین دوست😣فردا برم ببینم زنداییم چی داره 😉

قوربونت 😘 ایشالله ازدواج کنی ما هم دعوت کن

2706