2410
2553
عنوان

توی کوچمون...🤩🤩😍😍😍😍😍😍😍

482 بازدید | 43 پست

تو کوچه صدای آهنگ ، کل و دست و جیغ  میاد عروسیهه 😍😍

دلممم عروسی میخواد خیلییی وقته نرفته دوست دارم لباسمو بپوشم برم عروسیشون 😍😍😍

خونه آپارتمانی هست فک کنم تو پارکینگ گرفتم 

دختر خوشرو بانمک     توهین ممنوع.                                                                               از هیچی نترس چون ما خودارو داریم 😍

ایشالله همیشه از خونه ها صدای شادی بیاد🙏😍

دختر خوشرو بانمک     توهین ممنوع.                                                                               از هیچی نترس چون ما خودارو داریم 😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

انشالله

اتفاقا بعداز ۱سال چارشنبه عروسی دعوتیم انقد خوشحاللللم که نگم برات،خخخ قرتو کمرم خیلی خیلی فراوونه

آلبالو قرمز سابق،امروز صبح کاربریمو تعلیق کردن😁الان بعدظهر درخدمتتونم بایه کاربری دیگه،روزگاری هم اگر دیوانه ات بودم گزشت💔😔
2714

چقد عزیزی تو☘

لطفا لایک نکن دوست عزیز فقط درصورتیکه اولین یا چندمین پست من در یک تاپیک پر بازدید باشه🙏خدا جونم تو هیچ کاری ناامیدم نکردی برای همه چی ممنونم اگه صلاح میدونی این یکی آرزوم رو هم برآورده کن(🤱)
تو پارکینگ عروسیه?

فک کنم مگه چیه؟ 

برو بابا کی ب کیه

یعنی چی؟

چادر سرت کن روتو سفت بگیر برو بگو عمه ی دومادم

🤣🤣🤣🤣

آلبالو قرمز سابق،امروز صبح کاربریمو تعلیق کردن😁الان بعدظهر درخدمتتونم بایه کاربری دیگه،روزگاری هم اگر دیوانه ات بودم گزشت💔😔
2706