2737
2739
عنوان

خصوصیات

104 بازدید | 15 پست

فروردینای اطرافتون گه خیلی مشهوده و فروردینیا رو به اون خصوصیت میشناسین واقعا فک میکنین ماه تولد موثره؟

خدا همیشه هست:) حد نگه دار باهمه لیاقت و دوست و دشمن به همینه:) تو قوی ترین نسخه خوودتی؛)

سلام یک فروردینی هستم

بحران آب را جدی بگیریم.خیلی خیلی جدی.آب واقعا کمه.😔اگه رعایت نکنیم سازمان ملل  گفته تا ۵ سال آینده یعنی ۲۰۲۵ جنگ بر سر آب تو خاور میانه شروع میشه...و تا سال ۲۰۴۰ از بعضی شهرای ایران فقط یه اسم باقی میمونه.😔تروخدااااا رعایت کنید.بخاطر بچه هامون..کم آبی و بی آبی واقعا وحشتناکه.بچه هامون خیلی گناه دارن😔😔😔

سلام بچه اول خدام

خلاصه ایی از نینی سایت با مادرشوهر ، شوهر، اقوام شوهر و قوم قبلیه شوهر دعوا کردم 😐 بیبی زدم منفی شد اقدامم چرا حامله نمیشم 😶 حامله ها :نشستم زمین یکم شتاب داشتم بچم نیوفتاد ؟ صدای تلویزیون از ۹ رفت ۱۰ بچم گوشاش ناشنوا نشه😐 عقدا و رلا : بیاید برام گل خریده ببینین😐( حسادت عزیزم چشامون در اومد ) ما کنکوریا: چطوری توی یک روز ۴۸ ساعت درس بخونم 😐 اگر ۴۸ ساعت درس بخونم قبول میشم؟ 😐 تینیجرای سایت در قالب بزرگسالان : شوهرم پزشکه با مازراتی اومده دنبالم برام سرویس طلا خریده😐 یک عده ی همه کاره ی هیچ کاره ام داریم ک بیاین عکس بینی ام بیاید عکس لبام بیاین عکس شلوارم لباسم  ناخن انگشت یکم کوچیک پام 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یعنی چی

فروردینی ام دیگههه

خلاصه ایی از نینی سایت با مادرشوهر ، شوهر، اقوام شوهر و قوم قبلیه شوهر دعوا کردم 😐 بیبی زدم منفی شد اقدامم چرا حامله نمیشم 😶 حامله ها :نشستم زمین یکم شتاب داشتم بچم نیوفتاد ؟ صدای تلویزیون از ۹ رفت ۱۰ بچم گوشاش ناشنوا نشه😐 عقدا و رلا : بیاید برام گل خریده ببینین😐( حسادت عزیزم چشامون در اومد ) ما کنکوریا: چطوری توی یک روز ۴۸ ساعت درس بخونم 😐 اگر ۴۸ ساعت درس بخونم قبول میشم؟ 😐 تینیجرای سایت در قالب بزرگسالان : شوهرم پزشکه با مازراتی اومده دنبالم برام سرویس طلا خریده😐 یک عده ی همه کاره ی هیچ کاره ام داریم ک بیاین عکس بینی ام بیاید عکس لبام بیاین عکس شلوارم لباسم  ناخن انگشت یکم کوچیک پام 
2740

و کاملا بهش اعتقاد دارم

فروردینی ها : لجباز ، مهربون ، زود جوش ، ( به قول خیابانی مغرور نیستن اما غرور دارن😂) . پر انرژی هستن 

فککنم طرف مقابلت فروردینیه

فروردینی ها میتونم تو یه رابطه مثله سنگ باشن

یا انقد‌د دوست داشته باشن که خودشونو به اب و اتیش بزنن

بحران آب را جدی بگیریم.خیلی خیلی جدی.آب واقعا کمه.😔اگه رعایت نکنیم سازمان ملل  گفته تا ۵ سال آینده یعنی ۲۰۲۵ جنگ بر سر آب تو خاور میانه شروع میشه...و تا سال ۲۰۴۰ از بعضی شهرای ایران فقط یه اسم باقی میمونه.😔تروخدااااا رعایت کنید.بخاطر بچه هامون..کم آبی و بی آبی واقعا وحشتناکه.بچه هامون خیلی گناه دارن😔😔😔
و کاملا بهش اعتقاد دارم فروردینی ها : لجباز ، مهربون ، زود جوش ، ( به قول خیابانی مغرور نیستن اما غ ...

خودم فروردینم طرفی هم ندارم 😂

خدا همیشه هست:) حد نگه دار باهمه لیاقت و دوست و دشمن به همینه:) تو قوی ترین نسخه خوودتی؛)
دوتا فروردینی ک میشناسم بداخلاقن  البته ربطی ب ماه تولد نداره:/

نه ربط داره

فروردینی ها بد اخلاقن😢😂 اما اخلاق خوب هم کم ندارن😊

خصوصیات آدما ربطی به ماه تولدشون نداره

مثلا میگن متولدین فلان ماه خوشتیپ و جذابن یعنی بقیه با گونی جا برنج میگردن؟

خیلی‌ازآدمایی‌که‌فکرمیکنن گرگ‌تنهان...درواقعیت بزهایی لجبازن که بیرون گله نصف روز روهم دووم نمیارن...
خصوصیات آدما ربطی به ماه تولدشون نداره مثلا میگن متولدین فلان ماه خوشتیپ و جذابن یعنی بقیه با گونی ...

نه خصثصیات ظاهری نه

اما اخلاقی رو کاملا موافقم

و کاملا بهش اعتقاد دارم فروردینی ها : لجباز ، مهربون ، زود جوش ، ( به قول خیابانی مغرور نیستن اما غ ...

چقد قشنگ توصیف کردی دقیقن همینن 

کاربر pangolهستم با سابقه ی عضویت سال ۹۷🤕😐نی نی یار جان خواهش میکنم کاربری منو برگردون 🌱
2706