2733
2734
اون کار خودش رو میکنه البته خیلی هم ولخرج است اما تو خیلی چیزها اصلا هم دیگه رو درک نمیکنیم

فقط قلقش و پیدا کن با زبون رامش کن 

قهر و این کارا بیشتر باعث دوری و سردی میشه و باورش میشه کاری ک کرده درسته

چرا اشتباه بزرگ بعضی وقتها باید متوجه بشن کارشون درست نیست

وقتی اینهمه محکم قهر میکنی جلوی تلاشش رو برای درست کردن اشتباهش میگیری.. وقتی ادامه پیدا کنه به روزی میرسی که اگه یه هفته هم قهر کنی حتی متوجه قهر کردنت هم نمیشه..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من موندم چرا نمیشه رک و پوست کنده با مردا حرف زد همش باید سیاست به خرج بدیم خب شاید یکی سیاست بلد نی ...

زندگی شده سیاست با ای با اون اخه چرا زنها رو درک نمیکنن

😍خدایا خیلی دوستت دارم😍
2742
چرا اشتباه بزرگ بعضی وقتها باید متوجه بشن کارشون درست نیست

در صحبت رو هیچوقت نبند

خداوندا                                                                       در تقدیراتت برایم خیر مقدر کن و مقدراتت را برایم مبارک گردان... تا نه تعجیل آنچه را تو عقب انداخته ای بخواهم و نه تاخیر آنچه را تو پیش انداخته ای آرزو کنم.....   دعای امام حسین در روز عرفه💚                                                                                   
زندگی شده سیاست با ای با اون اخه چرا زنها رو درک نمیکنن

وایییی منم متنفرم همش باید با سیاست بری جلو اگه نری بازنده ای هیچ وقت نمیشه خودت باشی جلوشون .اگه خواسته ای داری نمیشه حرف دلت رو بگی حتما باید با زبون سیاست بری جلو اه اه 

2740
وقتی اینهمه محکم قهر میکنی جلوی تلاشش رو برای درست کردن اشتباهش میگیری.. وقتی ادامه پیدا کنه به روزی ...

من اول خیلی بهش اهمیت میدادم اما بعد کم کم تونستم حرف خودم رو بزنم و اونم فهمید که باید حرف من هم قبول کنه حتی دیگه اگه بحثی میشد جوابش رو محکم میدادم اما اون بازم کار خودش رو میکنه 

😍خدایا خیلی دوستت دارم😍
اتفاقا مردا اغلب قابل پیش بینی و ساده ترن پیشنهاد میکنم کتاب زن واسپرده رو مطالعه کنی

چه تصادفی

از دیروز دارم صوتیش رو گوش میدم به نظرم جالبه

خداوندا                                                                       در تقدیراتت برایم خیر مقدر کن و مقدراتت را برایم مبارک گردان... تا نه تعجیل آنچه را تو عقب انداخته ای بخواهم و نه تاخیر آنچه را تو پیش انداخته ای آرزو کنم.....   دعای امام حسین در روز عرفه💚                                                                                   
من اول خیلی بهش اهمیت میدادم اما بعد کم کم تونستم حرف خودم رو بزنم و اونم فهمید که باید حرف من هم قب ...

ببین گلم وقتی با دوستت درمورد چیزی حرف میزنید و نظرت رو میگی همینقدر محکم میگی؟؟؟ یا نه خیلی دوستانه و با محبت؟؟

همسرت هم مثل رفیقت!! باهاش نرم رفتار کن .. بزار فکر نکنه مجبوره نظرت رو قبول کنه که اینجوری اگه مطمئن هم باشه نظر تو درسته باز هم ضد تو رفتار میکنه تا اقتدار خودش رو نشون بده!!!

2706