2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه چطور 

گلم مردا دقیقا مثل بچه هان .. باید خیلی نرم باهاشون رفتار کنی.. باید یکاری کنی که حس اقتدارشون از بین نره.. قهر باهاشون اصلا جواب نمیده..هر مردی قلق خودشو داره فقط باید ببینی رو شوهر تو چی جواب میده.. بعضیا با زبون ریختن کارشونو پیش میبرن بعضیا با عشوه.. بعضیا با حرف گوش کردن.. بعضیا با محبت و عشق بیش از حد و... این که رو شوهرت کدوم جواب میده خودت باید بفهمی

گلم مردا دقیقا مثل بچه هان .. باید خیلی نرم باهاشون رفتار کنی.. باید یکاری کنی که حس اقتدارشون از بی ...

شاید رابطه زناشویی عاشقانه 

نمیدونم کاربرد داره یا نه 

😍خدایا خیلی دوستت دارم😍
2728
2740
اونکه همش دنبال این که پیشم باشه البته منم زیاد جواب رد نمیدم اما گاهی دلم نمیخواد

تا جایی که میتونی دست رد نزن .. اگه یه زمانی هم زدی کاملا براش روشن کن که چرا نمیخوای

اخه چی بگی تا حرفی هم بزنی ی جواب دارن برات

براش توضیح بده یه زمانایی ممکنه میلت کم بشه و این قضیه ربطی به اون نداره.. یعنی بهش بفهمون که میلت نسبت به اون کم نشده و فقط دلت اون لحظه رابطه نمیخواد عوضش فرداش یا یه روز دیگه تلافی میکنی

براش توضیح بده یه زمانایی ممکنه میلت کم بشه و این قضیه ربطی به اون نداره.. یعنی بهش بفهمون که میلت ن ...

باور کن میگم اما اون میگه دوست دارن الان باتو باشم 

😍خدایا خیلی دوستت دارم😍
2706