2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا کنه نفرین هاش نگیره فقط😑😑آه و نفرین به حق باشه بد میگیره خدا رحم کنه

امیدوارم یه روزی ببخشه 

+یک سکه در جیبم نداشتم ولی آرزوهای بزرگی در سر داشتم+ هر آنچه که فکر می‌کنی لایقش نیستی نخواهی داشت و بهش نمی‌رسی اول باید در ذهن خودت به چیزی برسی ذهن اگر فقیر باشه زندگی هم فقیرانه میشه اینارو هم من باید بهتون یاد بدم خودگذشتگی بیش از اندازه خودتو خراب می‌کنه فکر کردی کسی قدرتو می‌دونه؟ یه دختر تنیجرم که داره به همه چیز میرسه مطمئنم که بنده برگزیده خدا هستم چون این همه لطف واقعا طبیعی نیست خدایا دوست دارم
والا بخدا😄😄 من چیکاره بیدم ملت رد دادن😂😂

انگار من بهش خیانت کردم 

+یک سکه در جیبم نداشتم ولی آرزوهای بزرگی در سر داشتم+ هر آنچه که فکر می‌کنی لایقش نیستی نخواهی داشت و بهش نمی‌رسی اول باید در ذهن خودت به چیزی برسی ذهن اگر فقیر باشه زندگی هم فقیرانه میشه اینارو هم من باید بهتون یاد بدم خودگذشتگی بیش از اندازه خودتو خراب می‌کنه فکر کردی کسی قدرتو می‌دونه؟ یه دختر تنیجرم که داره به همه چیز میرسه مطمئنم که بنده برگزیده خدا هستم چون این همه لطف واقعا طبیعی نیست خدایا دوست دارم
2731
خدا کنه نفرین هاش نگیره فقط😑😑آه و نفرین به حق باشه بد میگیره خدا رحم کنه

چرا اتفاقن باید سرش بیاد حقشه

دعا میکنم سرش بیاد

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
امیدوارم همین بلا سر خودت و برادرت بیاد بعد اونموق شاید درک کنی چرا دخترخالت نفرین میکنه🥲

👏👏👏👏👏👏👏👏

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
ببین کلا خیلی ناز میاد یه سری چیزا رو رسما میخواد پ بیشتر شو داداشم خودش انجام میده کلا وقتی هم حرف ...

داداشت در جواب میزارم میرم جی گفت 

چون عاقبت کار جهان نیستی است/ انگار ک نیستی چو هستی خوش باش
یا تو اون دختره ای😄😄

ولی اونم تقصیری نداره که آخه 

داداشت در جواب میزارم میرم جی گفت 

قربون صدقش می‌ره 

البته پیش من حرف نمیزنه مگر اینکه بره تو حیاط و من تو اتاق باشم و بشنوم

به من چه من این وسط چیکارو

باز دختر خالم بهم پیام داده بابا تو هم فراموش کن دیگه چرا نفرین می‌کنی آخه اه

این نوشتت یعنی دختر خالت یه چیزی هم به شما بدهکاره

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
امیدوارم یه روزی ببخشه 

وااا خدانکنه ببخشهههه

درکل حتی اگه ببخشه خدا کارماشو میزاره کفه دستش ربطی نداره

بابا ما قطع رابطه ایم تازه پیام داده

قطع رابطه اید؟ حالا که داداشتون چند سال دختر بدبختو الاف کرده الان انداختش دور قطع رابطه کردید؟ میگی مامان بابام با داداشم خوب نیستن پس چطور واسش رفتن خواستگاری ولی دختر خالت حتی دلداری هم ندادن؟ اون دختره که که یه گدا گشنه ست که بوی پول به مشامش خورده.عطر ۵ میلیونی و طلا و مسافرت ونصف خونه، اخرم معلوم نیست مهریه چقدر بگیره.اومد نشست سر سفره اماده. واقعا عجب خانواده ای هستید.

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم