2733
2739
عنوان

انتخاب سرامیک برا دیوار اشپزخانه

| مشاهده متن کامل بحث + 3287 بازدید | 156 پست
اوستا داره کار میکنه گفته بگیرین بیارین ...من میخاستم آخر آخر نصب کنم ولی گفته الان بیارین عجله ای ش ...

اگه سفید زدی هایگلس بزن لطفا...کابینتای من سفید گردوییه یعتی ده ساله(البتع به جز شش هفت ماه اول)هرروزززز خودمو فحش میدم

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا از چه لحاظ..مرسی بخاطر نظرتون ..های گلاس لک نمیشه 

لک میشع هایگلس اما با ی دستمال خیس تمیز میشه اما این معمولی ها پدرت درمیاد تا تمیز شه...من که دوس نداشتم سفید...هرسال میگم میرم برچسب میگیزم میزنم روش...باز دلم نمیاد

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
2731
2740
نمیشه من‌همه جا دیدم اول سنگه بعد کابینت

نمیدونم اوستای قبلی گفت می چسبوند بعدش اشکال نداره..ولی این یکی گفت ممکنه درست نچسبه کیفیت کارشده الان با  بعد فرق داره 

.......خدایا شکرت ....
مرسی گفتین خدا خیرتون بده نمیدونستم ...

قربونت عزیزم...البته اگه زن خیلیییی کاری باشی و هرروز یا هر دو سه روز دستمال بکشی خیلیی شیکه اما من با دوتا بچه ی قد و نیم قد نمیتونم...من هشت ماه بعد خونه داریم بازدار شدم بعد یچه ی کوچیک و دردسراش تا اولی شد سه سالش دومی رو حانله شدم الان دیگه دومی ۴سالشه به امیدخدا همت کنم تندتند تمیزکنم خوب میشه

2706