2733
2734
عنوان

انتخاب سرامیک برا دیوار اشپزخانه

| مشاهده متن کامل بحث + 3316 بازدید | 156 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اشپزخونه مخفی ندارم ....

چون سطح سرامیکا صاف پاک کردنشون خییلی راحت..واسه بین کابینتی برجسته نگیر ..اولش قشنگه ولی اگه کثیف بشه لک روغن بسختی پاک میشه.

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
2731
چون سطح سرامیکا صاف پاک کردنشون خییلی راحت..واسه بین کابینتی برجسته نگیر ..اولش قشنگه ولی اگه کثیف ب ...

وآقعا من اومدم برجسته بگیرم فروشنده میگفت راحت پاک میشه ولی باز ترسیدم بی خیال شدم مرسی از نظرتون 

.......خدایا شکرت ....

بذار اول کابینتت معلوم شه رنگش بعد...عجله نکن

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
بسیار زیبا من خونم نور گیر نداره  متاسفانه برا همین گفتم سفید و روشن انتخاب کنم

پس حتما همینکارو بکن

مادرشوهرم هم سفید زد با کابینت شیری فقط بخاطر نور

به نظر من رگه های کمتر بهتره

اینجا فکر میکنی طرحی نداره کنار هم بزاری میبینی اونیکه بیشتر داشت شلوغتر شد.

بذار اول کابینتت معلوم شه رنگش بعد...عجله نکن

اوستا داره کار میکنه گفته بگیرین بیارین ...من میخاستم آخر آخر نصب کنم ولی گفته الان بیارین عجله ای شد ...برا کابینت هم سفید دوست دارم ولی نمیدونم یکی میگه کثیف میشه نمیدونم واقعا جیکار کنم

.......خدایا شکرت ....
منم بین کابینت مثل عکس اول میخوام بگیرم، کسی داشته ازین جنس و رنگ؟ که بگه تمیز کردنشون راحته؟ هرروز ...

من با اینکه سنگهام مشکیه

هرشب یه دستمال ساده میکشم

سرخ کردنی هم فرااوااان دارم

اما یه لک هم نمیمونه

پس حتما همینکارو بکن مادرشوهرم هم سفید زد با کابینت شیری فقط بخاطر نور  به نظر من رگه های کمت ...

اره برا همین من دو دل شدم چون میگم نکنه شلوغ بشه کنار هم چون از نزدیک ندیدم طرح دومی رو ..‌طرح اول توی عکسا دیدم

.......خدایا شکرت ....
وآقعا من اومدم برجسته بگیرم فروشنده میگفت راحت پاک میشه ولی باز ترسیدم بی خیال شدم مرسی از نظرتون&nb ...

آجیم سرامیکای آشپزخونش بر جسته اس..شیک هست ولی نه همیشه...پاک کردنشون مصیبت..

یه چیز دیگه ای هم هست به اسم تایل شیت ظاهرش مثل سرامیک ولی یه حالت پی وی سی قوی هست اگه باز وقت داری اونا رو هم ببین...سفیداش رگ های مشکی قشنگ تری دارن.

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
2706