2733
2734
عنوان

انتخاب سرامیک برا دیوار اشپزخانه

| مشاهده متن کامل بحث + 3320 بازدید | 156 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اوستا داره کار میکنه گفته بگیرین بیارین ...من میخاستم آخر آخر نصب کنم ولی گفته الان بیارین عجله ای ش ...

منم سفیدطوسی سفارش دادم دیگه بایدنصب کنن اتفاقاسرامیکم بین کابینتی اولی روزدم کنارهم قشنگ شدبقیه ش طوسی رنگش زیاده شایددلت وزد

قربونت عزیزم...البته اگه زن خیلیییی کاری باشی و هرروز یا هر دو سه روز دستمال بکشی خیلیی شیکه اما من ...

من دیر حامله شدم ولی خب آدم هر چی سنش بیشتر البتهدنظر من واقعا توان کار کردنش کم میشه منم برا همین میتزسم...البته پسرم وابسته هی باید باهاش بازی کنم  برا کارام وقت کم میارم ولی دیگه چاره جیه مجبورم تمیز کنم دیگه حالا اولش ذوق داریم انشالله بعدشم تمیز کنم 

.......خدایا شکرت ....
منم سفیدطوسی سفارش دادم دیگه بایدنصب کنن اتفاقاسرامیکم بین کابینتی اولی روزدم کنارهم قشنگ شدبقیه ش ط ...

اره اینم هست  کفم توی همین سبکه دومی انتخاب کنم زست میشه بنظرتون

.......خدایا شکرت ....
نمیدونم اوستای قبلی گفت می چسبوند بعدش اشکال نداره..ولی این یکی گفت ممکنه درست نچسبه کیفیت کارشده ال ...

فرقی نداره عزیزم به ماهم گفتن دوست دارین الان بزن دوست هم ندارین بعدن بچسبونید

ان شالله پولمون برسه های گلاس کنیم پس

روحش شادبابام،

اوستا بنا بود...

یادمه سوم ابتدایی بودم شبها که برمیگشت تا نصفه شب تو دستم‌گل رس درست میکردم(بهش میگفتم دماغ) میزاشتیم رو کاشی ها و اشپزخونه رو کاشی کردیم🥲😭😭

خونه ساختنمون سه سال طول کشید

واقعا آجر رو آجر گذاشتیم...

انشالله خونتون خوش یمن باشه براتون.

اره اینم هست  کفم توی همین سبکه دومی انتخاب کنم زست میشه بنظرتون

راستش من کف سرامیک نکردم چون بچه کوچیک داشتم راحتتربودم که فرش کنم ولی کف هم من دیدم توطراحی مدل اولی رونازشده بودولی اون کابینت روسفیدزدبرامون بینش روسیاه زداگرمیخوای کف روسفیدبزنی باکابینت سفیدبین کابینتی رومشکی انتخاب کن

اینا بیشتر برا کف استفاده میشن.بین کابینتی های قشنگ تری هم هست بیشتر بگرد

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.
2706