2737
2739

جریان از این قراره یه خاله دارم وضعییت مالیش خیلی خوبه ما دوتا خواهریم خالم به من بیشتر توجه میکنه منو بیشتر دوست داره امروز مامانم امده میگه باتو بهترن چونکه شما در حد اونا پول ندارین پایین ترین ولی با خواهرت بده بدلیلی که اونا تقریبا هم سطح اونا هستن در صورتی که شوهر خواهرم صد سال دیگه ب پای خالم اینا نمیرسه خالم اینا خونه سی میلیاردی دارن و زمینو خیلی چیزای دیگه ولی شوهر ابجیم حتی خونه هم نداره نمیدونم چجوری مثل اوناست بحث اینا نیست اینکه ب من این حرف زد خیلی دلم شکست حق دارم؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بودم رک میگفتم اینا کجا اونا کجا اصلا هم در یه سطح نیستن

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       
2731

و اینکه خواهرم فقط در مورد خرید لباس شاید همسطحشون بشه ولی خالم بخاطر اینا نیست بخاطر اخلاق خوبم باهام بهتره هوام بیشتراز مامانم داره ابجیم تنده اخلاقش حاضر جوابه ولی من نه

حق داری ناراحت بشی ولی ول کن مامانا همینن دیگه . مامان منم صد دفعه سر چیزای دیگه منو با خواهرم مقایسه کرد و بهم توهین شد. مهم نیست الکی خودتو اذیت نکن حتما یه جا یه چیزی کم گذاستی مثلا هدیه ای ، چیزی کم خریدی تو دلش مونده فک کرده نداری نمیخری.. حدس زدما نه لزوما اینکارو کرده باشی

2740
من بودم رک میگفتم اینا کجا اونا کجا اصلا هم در یه سطح نیستن

خیلی ناراحت شدم که گفت بخاطری شما ندارین شوهر خواهرم فقط ماشینش مدل بالاتراز ماهست واگرنه برا مردم کار میکنه همسر من برا خودش مغازه داره

حق داری ناراحت بشی ولی ول کن مامانا همینن دیگه . مامان منم صد دفعه سر چیزای دیگه منو با خواهرم مقایس ...

اره عزیزم من کلا بی زبونم هر کی هرچی بگه چیزی نمیگم میریزم توی خودم اره خواهرم الان چندماهی هست خیلی ب مامانم میرسه باهاش بهتره

حق داری ناراحت شی  کلملا حرفش زشت بد زننده بوده ب توبی ک دخترشی

بار اولشم نبود یبار دیگم گفته حسودی میکنن خالم باهام بیش از حد خوبه خدارشکر پولداره هروقت احساس کنه پول نیاز دارم بدون اینکه بگم خودش میریزه تو کارتم به کسی چیزی نمیگه همش پشت خالم حرف میزنن که من با خالم بد بشم

اره عزیزم من کلا بی زبونم هر کی هرچی بگه چیزی نمیگم میریزم توی خودم اره خواهرم الان چندماهی هست خیلی ...

همون دیگه. از این به بعد پاچه خواریشو کن دو تا اساس و جنس بکن براش ببین چجوری میاد طرف تو. من مامانم زبونی میگه پول مهم نیست ولی به خدا هر کی بیشتر بهش برسه ، کادو بخره همونو بیشتر دوست داره😂

همون دیگه. از این به بعد پاچه خواریشو کن دو تا اساس و جنس بکن براش ببین چجوری میاد طرف تو. من مامانم ...

🤣دقیقا نمیدونم شاید منظوری نداشت همیشه همجا میگه منو بیشتر میخواد ولی طرفداره خواهرمه 

2706