2737
2739
عنوان

خیلی نگرانشم نمی تونم بخابم

346 بازدید | 18 پست

این یماهه که بخاطره قطعی نت و اینا زیاد نمی تونستیم چت کنیمو خیلی کم تلفنی حرف می زدیم از هم خبر می گرفتیم. امروزم مث همه روزا ازش بی خبر بودم عادی بود (باپسرعموم باهمیم) که پسرعمم زنگ زد گف که خونشون بوده حالش خیلی  بد بوده در حدی که داشته اشکش درمیومده و خیلی عصبی بوده قلبشم درد می کرده و عمم بش قرص تپش قلب داده  هرچقدم بهش گفتن چی شده نگفته و رفته. اونم فک کرده که لابد بامن دعواش شده  زنگ زده بمن. منم گفتم نه دعوا نکردیم ازش خبر ندارم. 🥺 گف زنگ بزن حالشو بپرس و اینا ۳بار زنگ زدمش اس ام اسم دادم جوابمو نداد جوابه هیشکیو نمیده. از غروبه وضع همینه الانم ساعت ۲ شبه و خبری ازش نشد. هم نگرانشم هم عصبیم که اینطور آدمو توو استرس می زاره از معده دردو استرس حتی  نتونستم شام بخورم🥺 نمی تونم از هیچ جایه دیگم ازش خبر بگیرم کلن خیلی آدمه عصبی ایه و مشکلات زیاد داره می ترسم یموقع چیزیش بشه کاش می تونستم به زنعموم پیام بدم هیچ غلطی نمی تونم بکنم 😭  

بیاید همدیگرو قضاوت نکنیم💛🕊 | من با عقاید خودم زندگی می کنم |  🧃❌😉 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
من پسرم بهت میگم این با تو مشکل نداره این با یکی دیگه بوده  محلش نداده حالش بد شده عزیزممممم!&n ...

منم می دونم بامن مشکل نداره جوابه هیشکیو نداده اینطوری نی که الان حالش خوب نی یه دختر دیگه وسط باشه بعدم انقد ناراحت باشه

نگران نباش خانوادش درجریانن رسیدگی میکنن  حالش اوکی بشه خودش بات صحبت میکنه

اکثره وقتا که ناراحته میره تنها باغ میمونه نمی دونم الان خونشونه یا نه اصن

2740
سلام خانم مهندس چیشده مهندس پیدا شده این ک همش عصبی داغونه مهندسم مهندسا قدیم باخلاق مهربون 😂

عه خودتی؟؟ کجایی تووو چرا نمیای تلگرام😭😍😘 اون که همیشه گابه 

خوبی خان مهندس چ خبر از بچها والا هیچ برنامه برام بالا نمیاد 😅

چیکار کردم این یماه و بدونه هیچی بیا کمکت کنم وصلشی خووو

گابم گابا قدیم😂مهندس این دفعه شهتوعار تنهایی رفته باز موش نخورش😂

ما خوبیم توو خوبی؟؟ بیا تل دیگه🥺

مهندس که همیشه گاب بوده ثابت شدس اصن 😁

گابم گابا قدیم😂مهندس این دفعه شهتوعار تنهایی رفته باز موش نخورش😂

Argo v.p.n  و می تونی نصب کنی بت پل بودم بیای؟؟ با پرو.کسی که کار نمی کنه اصن