2737
2739

از همه چی خسته شدم دیگه هیچ امیدی ندارم میخوام خ.و.د.ک.ش.ی کنم میدونم گناهه ولی دیگه طاقت ندارم 

تروخدا یه جمله فقط یه جمله امیدبخش بهم بگین شاید پشیمون شدم.حرفای کریشه ای نمیخوام یه جمله که بهم امید بده بهم بفهمونه اینجا واسه من ته دنیا نیست 😣😔 این دنیا جهنم بودم دلم نمیخواد اون دنیام برم جهنم لطفا کمکم کنید ،

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کلیشه ای

توصیف من:                                                                         عزیزِ مهربانِ بداخلاقِ صبورِ تندجوش! امید بخشِ  یأس آورِ، پرحرفِ حرف نشنو،بدترین بدِ خوب‌ترین خوبِ با وِی نتوان زیستن، بی وِی نتوان بودن! یک جورِ درهم برهمِ شلوغ پلوغِ قرو قاطی عزیزی که تورا نمی‌توانم تحمل کنمو دنیا هم بی تو تحمل ناپذیر است»
2742

نرو برنج خیس کردم

کور و کر عشقیم، تو کر من ز تو کر تر 🤨 تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر 🤔 گویندکه عشّاق جهان عقل ندارند 🤪 یعنی تو خری، من به مراتب ز تو خر تر🥴😐😒  با من حرف بزن خوشحال میشم😊❤👈🏻                                                                   https://harfeto.timefriend.net/16659465436185
2738

ببین بخدا الان دیگه همه افسردن باور کن فقط تو نیستی که خسته و افسرده ای با خودکشی چیو حل میکنی میدونی اون دنیا چیه؟میدونی همه ما روحیم نه جسم شاید اونور روحت در سختی بیشتری باشع

2706