2737
2734
عنوان

اخرین حرفم تو این دنیا 🥲 میشه بیاین شاید چیزی تغییرکرد ،🙏❌

| مشاهده متن کامل بحث + 4767 بازدید | 322 پست
تاوقتی میتونی افسردگیتو با قرص درمان کنی چرا خودکشی؟ 

پیش نیومده سراغ  قرص برم

ولی من همینکه یکی بهم یه ذره امید بده اندازه هزارتا قرص حالمو خوب میکنه اون شب که اون تصمیم گرفتم قبلش نمیدونم چیشد شاید ترس از گناهش بود گفتم قبلش بیام اینجا شاید یکی یه حرفی زد من اروم شدم 

دقیقا هم همینطور شد اومدم خیلی از کاربرا لطف کردن وقت گذاشتن باهام حرف زدن منم اون شب اروم شدم فرداش دیگه تصمیم گرفتم یبار دیگه پاشم امیدوارم اینبار روزای خوش منم بیاد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پیش نیومده سراغ  قرص برم ولی من همینکه یکی بهم یه ذره امید بده اندازه هزارتا قرص حالمو خوب میک ...

افرین عزیزم چقد خوشحالمممم که امید حالتو خوب کرد. ولی اگر که احساس افسردگی داری برو پیش پزشک حالت بهتر میشه❤

هرچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو*
2731
اینکه چی شد که یک ساله...

یه مشکلی داشتیم بعد اینکه حل شد همسرم بعدش دیگه کلا شد یه ادم دیگه دیگه هیچ حسی بهم نداشت نه به من به کل خانواده خودش حتی خیلی سعی کردم حالشو خوب کنم نشد از مادرش کمکک خواستم بدتر شد همه چی بعدم که جدا شدیم 

الان ازش خبر دارم هنوزم همونجوری مونده هنوزم نفهمیدم چش شد یهو اخه انقد خوب بودیم حتی یبارم دعوامونم نشده از اول که ازدواج کردیم شهرمون کوچیکه همه جا حرفمون بود  از بس خوب بودیم باهم و به هم میومدیم😣😣

به این فکر کن که خدا داره همه چیزو میبینه...نامردی هایی ک بهت شده فشارها و هزار و یک چیز...و به کارما اعتقاد داشته باش.. ان مع العسرَ یسری بعد هر سختی آسانی هست..یع روزی میشه ک از فکر الانت خودت میگیره،همیشه یه راه بهتری هست خودتو نجات بده و سرگرم کن..این فکرا مستقیما از شیطان هست و خاهش میکنم ازت خاااهش میکنم کتاب یا پی دی اف شنود رو بخون کوتاه هست اما بخون به هرچی میخای میرسی

به این فکر کن که خدا داره همه چیزو میبینه...نامردی هایی ک بهت شده فشارها و هزار و یک چیز...و به کارم ...

ممنون عزیزم از اینکه خواهرانه برام  وقت گذاشتی🥲🥲 

یه مدتی نبودم الان اومدم دوباره اومدم الان دیدم کامنت شمارو 🥲 خداروشکر حالم نسبت به اون روزا خیلی بهتره 💐🙏

2740