2737
2734
عنوان

کندن ناخن مصنوعی از روی ناخن

153566 بازدید | 18 پست
دوستان می شه بگید با چه چیزی راحتتر می شه ناخن مصنوعی رو از روی ناخن جدا کرد و ایا می شه ناخن مصنوعی رو چند هفته روی ناخن نگه داشتو مشکلی برای ناخن خودمون ایجاد نشه ممنونم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره با آب گرم و استون جدا میشه. فقط تا مطمئن شدی کاملا همه قسمتاش از ناخنت جدا نشده برش ندار، آروم آروم از روی ناخنت بردار تا ناخن خودت هم باهاش کنده نشه.

فکر نمیکنم بشه چند هفته نگه داشت. چون بعد از یه مدت خودشون کنده میشن، مگر اینکه دوباره بچسبونی.

اگر هم بشه فکر میکنم برای ناخن خوب نباشه و به ناخنت آسیب برسونه.
2728
من دستامو تو آب گرم میذارم ، کم کم گوشه هاش جدا میشه و میشه با دست اونو کند. بعدش که ناخن ها کنده شد و یه مقدار چسب روی ناخن ها مونده بود (مخصوصا اگه چسب قطره ای باشه) با یه پد لاک پاک کن ناژه روی ناخن هام می کشم تا چسبها پاک بشن. فکر نکنم بشه مدت زیادی ناخن مصنوعی رو روی دست نگه داشت. چون در طول روز وقتی دست با آب تماس پیدا می کنه ، کم کم چسبش ضعیف میشه و ناخن کنده میشه.
من فقط یه بار از ناخن مصنوعی استفاده کردم که واقعا پشیمون شدم. دختر آرایشگر گفت چسب محکم میزنم یهو وسط مهمونی نکنه. ولی بعد مهمونی بیچاره شدم هر کاری کردم و تو اب خیسوندم باز نشد. آخرش نوکشون رو کوتاه کردم و انگشتام رو کردم تو استون چند ثانیه بمونه. بعد یه خورده شل شد با نوک چاقو کندمشون. واقعا ناخونام داغون شد
2738
یه صابونو رنده کن تو اب گرم و چند دقیقه دستاتو بذار توش. جدا میشه. البته یه کمی سخته و درد داره.
می گل جون این نوشابه هم که گفتی ایده خوبیه ها. امتحان میکنم.
"آرامش"هنر نپرداختن به مسائلی است که حل کردنش سهم خداست
پرنسس عزیز اگه ناخن هات دائمیه همین کاری که دوستان گفتن آب گرم و استون خیلی خوبه البته کلا استون برای ناخن خیلی ضرر داره اگه بتونی بری پیش ناخن کارت بهتره اون بامواد مخصوص برش میداره
و در مورد اینکه اگه بمونه رو دستت نه هیچ مشکلی نداره اگه دائمی باشه چون زیرش برایت ضد قارچ میزنه

ولی اگه ناخن هات از این موقت هاست حتما حتما زود برش دار چون برای انا زیرش ضد قارچ نمیزنه و اگه بیشتر از 1 هفته نگهش داری ناخن هات سیاه و کبود و فاسد میشه خیلی بدجوری میشه من دیدم که میگم
منم تو آب گرم میزارم .....

بعد آرام آرام جدا میشه ... البته چسب رو زیاد و قلمبه نمیزنم که موقع کندن داغون شم ... ولی هر جا میرم چسبه رو با خودم میبرم :D

اما هیچ وقت کنده نشده و ضایعم نکرده ...
افسوس روزی خواهد آمد که بی دینی، نمادروشن فکری است!(دکتر علی شریعتی )
دوستای خوبم بازم میگم اگه ناخن هاتونوخودتون می چسبونید نزارید بیشتر از 5-6 روز رو دستاتون بمونه

چون حوا نمیرسه بهشون و قارچ میگره و می پوسه

من ناخن هام کاشته و حدود 5 سال میشه که دارمشون ولی چون زیرشون ضد قارچ میزنه برام هیچ مشکلی نیست

پس حواستون باشه که پشیمون نشید بعدا
دپارتمان تخصصی ناخن ویونا
طبیعی + دیزاین شیک + قیمت مناسب = رضایت شما

انجام مانیکور (بهداشت ناخن دست )

پدیکور

همراه با ویتامینه کردن ناخن و پوست دست .

ارایه خدمات + آموزش کار ناخن و طراحی حرفه ای

شماره تماس:

http://nail4u.blogfa.com
۷۷۴۳۹۹۳۶آدرس پیروزی مترو نبرد
2706