2737
2734
عنوان

سیاست زنانه

390 بازدید | 38 پست

سلام عشقا ما شهرستانیم و واسه عروسی قراره بریم سهر خودمون اونجا خونه نداریم و باید خونه پدر شوهر یا خونه بابای خودم بخابیم شوهرم اوایل خوب همراهیم میکرد و میگفت راحتی تو راحتی منه اما بعد ی مدت کلا از این رو ب اون رو شد و الان ک میخایم بریم دعوامون شده نیگ تو برو خونه بابات منم میرم خونه مامانم نمیدونم چیکارش کردن هر چی سیاست داشتم ب خرج دادم اما راه ب جایی نبرد س تا خواهر داره و مادرش ک مثل هد هد تو گوشش حرف میخونن 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
هرجا رف شما هم برو نزار دلخوری پیش بیاد

من خیلی جاها همراهیش کردم و حتی ب خاطرش خیلی اوقات همش خونه مادر شوهرم بودیم اما خیلی بد رفتار میکنن مامانش خیلی کمبود داره عذابم میده ک زهرمارم شه مسافرت

2740
من خیلی جاها همراهیش کردم و حتی ب خاطرش خیلی اوقات همش خونه مادر شوهرم بودیم اما خیلی بد رفتار میکنن ...

خب شما برو خونه پدرتون بگو اونجا راحتم نیستم

گــر قــیامت قــصه بـاشد، مـن کــجا بــینم تـو را... 💔🖤
2706