2752
2734
عنوان

سیاست زنانه

| مشاهده متن کامل بحث + 391 بازدید | 38 پست
منم از این حرفش خیلی میرنجم تا الان مدارا کردم باهاش اما این سری مصمم شده ک جدا باشیم بنظرت چطور منص ...

بگو من که مجرد نیستم که تنها برم! نصف خونه مامانت اینا و نصفشم اینور. چرا باید از هم جدا شیم اصلا؟! 

اگه بخوای اینطوری پیش خانوادم ابرومو ببری من اصلا نمی ام. 

من مدام از خوبیات می گم و این حرکت زشت تو کاملا مغایر با خواسته و حرفای منه

[QUOTE=254612495]بگو من که مجرد نیستم که تنها برم! نصف خونه مامانت اینا و نصفشم اینور. چرا باید از هم جدا شیم اصلا؟!& ...[/QUOTE

میگه منم پیش خانوادم ابرو دارم 

حتی ده بار بهش گفتم ما شهرستانیم خونه نداریم پس موردی نداره هر جا دوس داریم بخابیم چطور ب اون داداشات کاری ندارنگیر دادنب تو چرا میگ من دلم میخاد خونه خودمون باشم تو هم هر جا راحتی....  دیگ از داد و بیداد خسته شدم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره شوهر منم میگ حرف مردم چی ولی میدونم از مامانش و خواهراش میترسه ک بش نگن زن ذلیل...  شوهرم ا ...

داره یه دستی میزنه شوهر منم اینجوره...برو خونه بابات...اخرش دودش تو چشم شوهرت میره...خانواده های احمقشون همش طعنشونو میزنن اخرش خودشون اذیتن...متنفرم از خانوادش

[QUOTE=254612495]بگو من که مجرد نیستم که تنها برم! نصف خونه مامانت اینا و نصفشم اینور. چرا باید از ه ...

اصلا خونه مادرشوهرت نمی خوابی که اینو می گه؟ مثلا دو روز برو اونجا دو روزم خونه مامانت. اینطوری خوبه؟

2731
داره یه دستی میزنه شوهر منم اینجوره...برو خونه بابات...اخرش دودش تو چشم شوهرت میره...خانواده های احم ...

منم متنفرم ازشون سطح فرهنگشون خیلی پایینه خیلی اذیتم میکنن

اصلا خونه مادرشوهرت نمی خوابی که اینو می گه؟ مثلا دو روز برو اونجا دو روزم خونه مامانت. اینطوری خوبه ...

مادرشوهرم خیلی عقده اییه خیلی ببخشید فالگوش وای میسه وسط شبک ببینه ما چیکار میکنیم یا حرفای زشت میزنه بهم ک روزی هزار بار خودمو لعن میکنم ک اومدم خونشون دیگ نمیخام ریختشو ببینم