2733
2739
عنوان

به نظرتون حق دارم شک کنم به همسرم

383 بازدید | 39 پست

همه شو مینویسم خودتون و بزارین جای من بنظرتون حق دارم به شوهرم شک کنم یا نه ؟

شوهرم کشاورزی داره برای کارش به کارگر نیاز داره برای کارگری دوتا زن یکی پیر یکی جونتر اومدن چند روزی کار کردن اونی که جونتره متاهل و بچه داره،چند بار به شوهرم تک زنگ میزد شوهرم میگفت واسه این تک میزنه یعنی بیایم برای کار یا نه (در صورتی که میتونست زنگ بزنه و حرف بزنه نه تک بزنه) یه شب میخواستم از گوشیه شوهرم برای هودم شارژ بفرستم تو لیست شماره هایی که براش شارژ فرستاده بود شماره اون خانم هم بود به شوهرم گفتم گفت سرکار گفته شارژ ندارم برام بفرست، چند شب پیش هم تو خونه به شوهرم گفتم فردا کارگر داری گفت نه کارگر کو فردا تنهام فرداش نزدیک ظهر زنگ زدم که چکار میکنی گفت داریم کار میکنیم گفتم با کی گفت همون کارگرای خانم،دوباره دیشب گفتم فردا اون خانمها میان برای کار گفت اره گوشیشو نگاه کردم گفتم تو که زنگ نزدی گفت زنگ زدم گفتم پس چرا شمارشو حذف کردی گفت همینجوری دوست دارم بعد دعوا کردیم شروع کرد به فحش دادن گوشیشو پرت کرد به دیوار و من هیچ کاری نکردم وقسم خوردن درحالی که من فقط گفتم چرا حذفش کردی لابد چیزی هست همین

فعلا چیزی نگو بیشتر مدرک جمع کن تا مطمئن باشی 

خدایا ن بهم اخلاق دادی😒ن جذابیت دادی😒تو ایرانم ب دنیا اومدم😒خداوکیلی بگم خدایا شکرت! خودت خندت نمیگیره😂😐نمیگی بسه باران🤭😂انقد تیکه ننداز،هرکی اذیتم میکنه و دلمو میشکنه تو بجاش روز ب روز خوشبخت ترش میکنی 🥺اونوقت کافیه یک نفر  یک آه کوچیک از من بکشه میزنی کجم میکنی🤕خدایا چرا ب پرونده های من رسیدگی نمیکنی فداتشم 🤭
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740

حق داری...اگه هیچی ام نباشه یه طوری رفتار میکنه ک ادم شک میکنه...کولی بازی درمیاره یا از بی گناهیشه بهش برخورده یا از ترسشه با هوچی بازی میپیچونه

ما بد نبودیم..بلدبودیم،دنیا مارو نمیخورد..ما تُنگ بودیم،اگه دریا بودیم که ماهیمون نمیمُرد..سیل اومد،هرچی رویا جمع کردم با خودش بُرد.... مَبر ز موی سپیدم،گمان به عمر دراز، جوان ز حادثه ای پیر میشود گاهی..  جان چه میدانست،از دنیا چه ها خواهد کشید...اگه امضام به چشمت خورد لطفا واسه حرف زدن و سلامتی بچه هام دعا کن مرسی مهربون❤💙💜
حق داری...اگه هیچی ام نباشه یه طوری رفتار میکنه ک ادم شک میکنه...کولی بازی درمیاره یا از بی گناهیشه ...

اره چندباری گوشیشو تگاه کردم شماره ی اون خانم و گرفته بود همه ش هم یه دقیقه بیشتر نبود

حق داری...اگه هیچی ام نباشه یه طوری رفتار میکنه ک ادم شک میکنه...کولی بازی درمیاره یا از بی گناهیشه ...

بعضی مردها زنشون رو‌ دشمن خودشون میدونن ، ببخشید کرم دارن ، مثل شوهر خودم ، عمدا یه کاری میکنن که خانمشون ناراحت بشه ، باید سعی کنیم آتو دستشون ندیم ، که نتونن اذیتمون کنن

اره چندباری گوشیشو تگاه کردم شماره ی اون خانم و گرفته بود همه ش هم یه دقیقه بیشتر نبود

دعا میکنم چیزی نباشه عزیزم

ما بد نبودیم..بلدبودیم،دنیا مارو نمیخورد..ما تُنگ بودیم،اگه دریا بودیم که ماهیمون نمیمُرد..سیل اومد،هرچی رویا جمع کردم با خودش بُرد.... مَبر ز موی سپیدم،گمان به عمر دراز، جوان ز حادثه ای پیر میشود گاهی..  جان چه میدانست،از دنیا چه ها خواهد کشید...اگه امضام به چشمت خورد لطفا واسه حرف زدن و سلامتی بچه هام دعا کن مرسی مهربون❤💙💜
2706