2733
2734

دیروز برا تنبلی تخمدانم و هفت روز عقب انداختن رفتم دکتر تو مطب سونو وازینال کرد گفت تو حامله ای .بعداز یک و نیم سال این دکتر اون دکتر بالاخره شد

دکتربرا اطمینان گفت برو بی بی بزن زدم در جا مثبت شد ازمایشم دادم مثبت

باورت میشه خدا بهم نگا کرد

برا توام تبریک میگم مبارکه مامان خانوم

واسه خونه جدا رفتنم و دورشدن از مادرشوهر و نیت قلبیم اگه راضی صلوات بفرس😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی جان جواب منو بده لطفا من این ماه امپول اچ سی جی زدم امروز ۱۱ روزه یک هفته مونده به پریود دیشب حالت تهوع داشتم امکان داره باردار بشم ؟؟ شما همون ماه که امپول زدی باردار شدی یعنی منظورم اینه اولین بار امپول زدی ؟؟ الان جند روز از موعدتون گذشته ؟؟ علایم چی داشتین ممنون میشم جواب بدی

2731
دیروز برا تنبلی تخمدانم و هفت روز عقب انداختن رفتم دکتر تو مطب سونو وازینال کرد گفت تو حامله ای .بعد ...

دقییییقا حال منم مثل توه منم مشکلتو دارم 🥺و یک سال و نیمه کلی آمپول و قرص و عکس رنگی 

مباااارک باشه گلم 🥺❤️ممنونم ازت بهت درخواست دوستی میدم تو پروسه بارداری باهم باشیم

فعسی ان تکرهوا شیئا و یجعل الله فیه خیرا کثیرا...♡
اهااا ممنون گلم خیالمو راحت کردی🥺

جوونم 😘

چرا بزایم پسری جامو بندازه پشت دری روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری   عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری.😁🤣👑👑
🥺❤️ممنونم پیامت حس خوبی بهم داد

تجربه شخیصیمو برات میگم 

من تو بارداری تشنج زیادی داشتم خیلی زیاد 

یکیش این ک بابام تهدیدمون کرد ک با اسلحه میکشتمون 

و مامان و خواهرام میخواستن فرار کنن از دستش 

همش دعوا و جار و جنجال.

از طرف دیگه پدر شوهرم ک عاشقس بودم فوت کرد و من سه ماه تمام اشکم خشک نشد

ولی تو بارداری زیاد ولعصر خوندم دوبار قرانو ختم کردم 

مدام خربزه و خرما خوردم 

الان دخملم انقد صبوره ک نگو .

تاثیر قران از جو سمی زندگیم بیشتر بود

یه رمان نوشتم هرکی خوند خیلی تعریف کرد گفتن از صفحه ۳۰ و ۴۰ ب بعد تا تموم نشد زمین نذاشتیم، حتی یه خانم ۴۵ ساله که اهل کتاب نبود گفت وقتی تمومش کردم ساعت۳ صبح بود و چشام سرخ شده بود و اما واقعا ارزششو داشت اسمش: رمان جادوی زمان مطمئن باش عاشقش میشی، اگه با نظرم موافق نیستی ریپ نکن، اخلاقم بشدت شبیه ایینه س، خوب باشی باهات خوبم بد باشی مث خودتم/ اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم/ امام زمان خودت به دادمون برس ک این دنیا به درد زندگی نمیخوره /مهربانی را بکار، بالای هر زمینی و زیر هر اسمانی... و اگر جای دانه های که کاشتی را فراموش کردی؛ روزی باران جایشان را به تو نشان خواهد داد؛ و تو نمیدانی کی و کجا ان را خواهی یافت اما بی شک کار نیک هرجا که کاشته شود؛ روزی به بار مینشیند :) متخصص کیک و گل اگه کسی سوالی درمورد گل و کیک داشت منو تگگ کنید اگه زیر سن قانونی هستین لطفا پستای منو ریپ نکنید ممنون
اسی جان جواب منو بده لطفا من این ماه امپول اچ سی جی زدم امروز ۱۱ روزه یک هفته مونده به پریود دیشب حا ...

سلام گلم من امروز ۲۰ روزه از تزریق میگذره 

به نظرم حال تهوع وو .... بهشون توجه نکن چون من الان فقط و فقط کمرم درد میکنه و نوک سینه هام مثل پریودی 

این دومین باریه که تزریق میکنم 

ان شالله که شما این ماه باردار باشی

تجربه شخیصیمو برات میگم  من تو بارداری تشنج زیادی داشتم خیلی زیاد  یکیش این ک بابام تهدی ...

🥺🥺🥺🥺🥺عزیز دلم چه تحملی کردی حتمااااا میخونم ممنونم ازت بغضم گرفت برات بخدا

[QUOTE=254و490736]عزیزم فولی کول هات چند بود؟؟؟[/QUOTE]

روز چههارده پری سیزده بودن البته خرداد ماه بودا

سه ماه بودنمیرفتم دتر ولی هر هفته کوه میرفتم با شوهرم یک ماهم روزانه چهل تا دراز نشست رفتم

بعداز ده روم روزم میرم برا قلبش ک ببینم تشکیل شده یا نه

دکتر میگفت هنوز ب هیشکی نگو فعلا ماام ب کسی نگقتیم

واسه خونه جدا رفتنم و دورشدن از مادرشوهر و نیت قلبیم اگه راضی صلوات بفرس😘
مثبته عزیزم میشه الان بگی چ علامت هایی داری؟؟؟ درد پریود و کمر درد اینا نداری یا سینه درد؟؟؟ ...

اره دقیقا علائم پریودی دارم نوک سینه هام هم درده