2737
2739
عنوان

همیشه خسته ام😪

154 بازدید | 11 پست

سلام خانوما اگه میتونید لطفا راهنماییم کنید.

من پشت کنکوریم امسال ولی همیشه خسته دوست دارم همش بخوابم اصلا حوصله درس خوتدن و ندارم روی کتاب بند نمیشم حاضرم غیرکار کنم غیر درس. دلیلش هم سخت بودن درس ها نیست برام قابل فهم هستن نمیدونم چیکار کنم

دعا کن مرا که سخت محتاج استجابتم🌱🤲🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خب پس خودتو توی اون شرایط و شغل تصور کن بهت انگیزه میده فرض رو براین بذار که اون شغل رو داری و درآمد عالی و خونه و ماشین و همه چی 

پادکست های انگیزشی خیلی بهت کمک میکنه حتما گوش کن

اول از همه خوابتو تنظیم کن من ۵ بیدار میشدم تا ۶ صبحانه تا۷ هم ورزش میکردم

ورزش خیلی کمکت میکنه تو انرژی اول صبح اهنگ شاد بزار برقص ورزش کن قشنگ بعد شروع کن درسی که دوست داری رو خوندن ساعت خوابت حداقل ۱۱ خواب باش بتونی سرحال باشی

#💙
اول از همه خوابتو تنظیم کن من ۵ بیدار میشدم تا ۶ صبحانه تا۷ هم ورزش میکردم ورزش خیلی کمکت میکنه تو ...

عزیزم مثلا من الان یک ظهر بیدار شدم امروز درسم نخوندنم بیرون بودم طول کشید نشد برنامه ریزی واسه ازمونم نتونستم کنم(اینم موندنم که با برنامه واسه تیر پیش برم یا دی)پارسال ۴۰ هزار شدم و کنکور چهارمم میشه امسال فردام رو چند بیدار شم این ساعت رو تا کی برسونم به ساعت خواب نرمال. بعد تو کلا ادمی بودی که سحر خیز بودی؟ من کلا از وقتی یاد دارم بیدار شدن صبح دردسر بود برام الان این سال های پشت کنکورمم که خسلی برام بد شره دیگه

2740
عزیزم مثلا من الان یک ظهر بیدار شدم امروز درسم نخوندنم بیرون بودم طول کشید نشد برنامه ریزی واسه ازمو ...

دی رو ازمایشی بده ولی اگه تسلط داری ۳ ماهی که تا دی مونده رو بکوب بخون چون اکثرا تسلط ندارن 

ولی اگه تسلط کافی نداری تمرکز اصلیت روی تیر باشه 

منم نه مثل خرس خواب بودم ببین ۵ دیقع ۱۵ دیقع زودتر از ساعات عادیت در طول روز بیدار شو ساعت بزار که هر روز ۵ دیقه زودتر از دیروز بیدار میشی اینجوری قشنگ عادت میکنی عزیزم 

#💙
دی رو ازمایشی بده ولی اگه تسلط داری ۳ ماهی که تا دی مونده رو بکوب بخون چون اکثرا تسلط ندارن  و ...

منظورت از تسلط چطوریه؟دقیق تر میگی؟ رتبه پارسالمو گفتم بهت

منظورت از تسلط چطوریه؟دقیق تر میگی؟ رتبه پارسالمو گفتم بهت

یعنی مسائل ریاضی فیزیک شیمی رو تا ۴۰ درصد حداقل رسیده باشی بتونی تو ازمونا برسی اینجوری حداقل تو کنکور دی ماهت به ۶۵ ۷۰ درصد میتونی برسی و برای تیر بترکونی 

اگرم تسلطت در این حد نیست دی ماه رو ازمایشی بده ولی اگر حس کردی خوب دادی قوی تر باز بخون برای تیر ماهت و ترمیم معدلت 

#💙
یعنی مسائل ریاضی فیزیک شیمی رو تا ۴۰ درصد حداقل رسیده باشی بتونی تو ازمونا برسی اینجوری حداقل تو کنک ...

اونوقتا تخصصی ها رو ۳۰ میزدم حدودی حالا گاهی نزدیک ۴۰ گاهی ۲۰ خورده ای 

نظرت اینه برنامه بریزم واسه کدومش حالا؟بنظرت با قلمچی پیش برم یا نه اگه نه حدودی مبگی کدوم مباحثو تا کی تموم کنم

مرسی عزیز دل