2737
2739
عنوان

آنتی بیوتیک نوزاد

309 بازدید | 12 پست

دوستان توی شهر شما هم آنتی بیوتیک نوزاد مثله سفکسیم ۱۰۰ پیدا نمیشه؟

نمیدونم آخرش چی میشه، ولی میدونم خدا بنده ش رو خلق نکرده که فراموشش کنه...

اره

ترجیع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم😐🤪مگرنه قد یه ترجیح سواد دارم دوست عزیز...لعنت به هرچی گزارش زنه الکیه...کاربر sasajon هستم کاربریم بخاطر مرغ پرید😂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

نه نمیشه دیروز دنبالش بودیم گفت نایابه البته ما آزیترو نالدیکسیک اسید دنبالش بودیم

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم

دارن دارو جدید میدن به دکترش بگو عوض میکنه

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
2738
نه نمیشه دیروز دنبالش بودیم گفت نایابه البته ما آزیترو نالدیکسیک اسید دنبالش بودیم

کاش دارو توی لیست تحریم نبود

نمیدونم آخرش چی میشه، ولی میدونم خدا بنده ش رو خلق نکرده که فراموشش کنه...
چهار ماه

عین پسرمن.....

من پسرم حدود۱۵روزپیش این ویروس جدیده روگرفت تا۲روزپیش داشتم آنتی بیوتیک بهش میدادم ....تا دیگ نمیشد...ولی همچنان یکم سرفه داره.....وبینیش گرفتس

کاش دارو توی لیست تحریم نبود

درست میشه چند روز دیگه اینا عادتشونه