2733
2739
عنوان

واسه دختر برادر شوهرم خواستگار اومده

| مشاهده متن کامل بحث + 5113 بازدید | 115 پست
واقعادانقدر موقعیت طرف براتون مهمه  پس پسری ک نتونسته تحصیل کنه ولی پسر صادقیه باید چیکار کنه ب ...

اره خیلی مهمه این دوره متاسفانه موقعیت حرف اول ومیزنه😑

از درون آشفته و ظاهر چو کوهی استوار💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از ته دلم واقعا دلم واسه پسرای سوخت چون اونا با وجودشون با جون دل عاشق دختر میشن و همه تلاششون میکن وای بحالش اگ وعض مالی خوبی نداشته باشه ک متاسفانهدالان پسرا خیلی باید تلاش کنن تا خواسته ای ک دخترا میخوان برس برسن  بعد کم شه دختر بخاطر وعض مالیش بگه نه  فاتحه ای پسره خودنس 💔💔

حال اون پسره بهم دس میده ک فقط ب همیچن دخترای خیانت کنم اونم از نوع خیانتی ک فقط جوری بگردی ک همه دخترا دهنشون باز بمونه حسرتتو بخورن  ولی ب هیچکسی لذت این خوشی ندی 

2731
2740
از گرسنگی نمیمیری  ولی همین پسرا خودشون وقتی پول نداشته باشن یا دختره رو الاف میکنن یا اگه رفت ...

حرفی ندارم  شنیده بودم پول همه چیزه واس زن یا دختر

ولی این تایپک و حرفای شما همه چیزو معلوم کرد

حرفی ندارم خواهرم من همیشه ....

حرفی ندارم  شنیده بودم پول همه چیزه واس زن یا دختر ولی این تایپک و حرفای شما همه چیزو معلوم کر ...

پول همه چیز نیس اتفاقا 

رل خودم پول نداره، کار نداره، هیچییی نداره 

من ولی کار میکنم 

حاضرم بیاد جلو با اینکه چیزی نداره 

ولی چون پول نداره نمیاد 

پس پول لازمه لابد

پول همه چیز نیس اتفاقا  رل خودم پول نداره، کار نداره، هیچییی نداره  من ولی کار میکنم&nbs ...

لازمه خوب یه اولویته ولی ن اینکه پولت کم بود باید لح بشی دلت غروت همه چیزت بشکنه بعدشم دخترا باید مثل شما باشن اصلش و پسرا هم همه تلاششونو بکنن

لازمه خوب یه اولویته ولی ن اینکه پولت کم بود باید لح بشی دلت غروت همه چیزت بشکنه بعدشم دخترا باید مث ...

اره ولی حیف ک بعضی ها تلاش نمیکنن 

به هرحال دید منفی نداشته باشید نسبت به دخترا 

همه شبیه هم نیستن

اره ولی حیف ک بعضی ها تلاش نمیکنن  به هرحال دید منفی نداشته باشید نسبت به دخترا  همه شبی ...

چجوری دید منفی نداشته باشم وقتی عشق خودم بخاطر پول منو ول کرد🙂

من گفتم خانواده اونا نرمال نیستن حتما

اینجا همه نظرای دخترا اینه ک منم بودم قبول میکردم

اره ولی حیف ک بعضی ها تلاش نمیکنن  به هرحال دید منفی نداشته باشید نسبت به دخترا  همه شبی ...

شایدم حق با شماست من اشتباه میکنم من ب انداره کافی از لطف خداامسال همه چیز گرفتم بهترین شغلم دارم

ولی نمیدونم چرا اصلا نمیتونم با کسی ازدواج کنم ک معیار هاش مثل این دختراس

این زندگی مال دختریه ک تورو بخاطر خودت بخوادت ن پولت

شایدم حق با شماست من اشتباه میکنم من ب انداره کافی از لطف خداامسال همه چیز گرفتم بهترین شغلم دارم و ...

خب حق دارین 

منم بودم دوس نداشتم

به هر حال به نظرم ی دید کلی نداشته باشین به همه 

رل خودم چون ی بار عاشق شده و خیانت دیده 

دیگه عاشق نمیشه 

و این خیلی بده 

با اینکه من عاشقشم اما اون اصرار داره ک عاشق نمیشه 

قضیه شما هم انگار اینجوریه 

چون عشقتون بخاطر پول گذاشته رفته شاید اینجوری فک میکنید

2706