2733
2734
عنوان

با ی سری حقایق روبرو شدم نمیدونم زندگی ارزش ادامه دادن داره یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 610 بازدید | 48 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
پس چیمیگی الان چرا اومدی بگی اینارو چون یه چیزی تو وجودت دنبال تغییره چون دنبال زندگیه 

اره 😔 ولی میترسم خسته شدم از شکست قلبم دیگ توان شکستن رو نداره هنوز امید دارم ولی نمیدونم به چی هنوز از شکست آخری خارج نشدم هنوز اثراتش رومه 😔😔😔

منم ۳۴ سالمه. یه ساله خودمو دویت دارم دنیا عوض شد برام توهم مشکلت درون خودته. بگرد پیداش کن

من خیییییییییییلی خودمو دوس داشتم زندگیمو دوس داشتم ولی خیلی شکستم مخصوصا سر آخری بد قلبمو شکوند

فک میکردم سنت کم باشه

من الان ۲۱ سالمه نه دوستی می‌خوام نه رفیقی نه دوست پسری دلم همسر خوب و همراه خوب میخواد یه  پنج سال هم هست توی رابطه بودم هنوز هم هستم  ولی میگه نمیزارم بری سرکار( حقوق خوندم )

به نظرم شما روی خودت کار کن درستو بخون ... این پسرا هیچ ارزشی ندارن اگر یه شوهر خوب گیرد اومد ازدواج کن مطمئن زندگیت خیلی هدفمند در از الان میشه

ی کاری برای خودت پیدا کن ، تحصیلاتت جیه؟ چرا سر کار نمیری؟

من تو ۱۸ سالگی رفتم دانشگاه چند ترم شیمی خوندم انصراف دادم چند سال کار کردم یهو مث احمقا به سرم زد درس بخونم الانم ترم آخر حقوقم 

من خیییییییییییلی خودمو دوس داشتم زندگیمو دوس داشتم ولی خیلی شکستم مخصوصا سر آخری بد قلبمو شکوند

من فکر میکردم خیلی خودمو دوست دارم. ولی اینجور نبود

وقتی یه الگو برات تکرار میشه مطمین باش جهان میخواد توروبه اشتباهت پی ببری. وتا وقتی حل نکنی این چرخه ادامه داره

یه ایت الکرسی یا صلوات هرچی تونستی برام بخون. انشالله حاجت رواشم. دعا کن برام
فک میکردم سنت کم باشه من الان ۲۱ سالمه نه دوستی می‌خوام نه رفیقی نه دوست پیری دلم همسر خوب و همراه ...

ادم خوب برام نبود من چندین سال با آدم های زیادی آشنا شدم ولی دیگ خستم انتخابم تنهاییه

2706