2737
2739
عنوان

واسه دختر برادر شوهرم خواستگار اومده

| مشاهده متن کامل بحث + 5113 بازدید | 115 پست
خب حق دارین  منم بودم دوس نداشتم به هر حال به نظرم ی دید کلی نداشته باشین به همه  رل خو ...

دقیقااااااا من مثل رل تون شدم اصلا ب هیچ طریقی نمیتونم عاشق بشم  یه نفر بنده خدا خودش اومد ب من درخواست داد واقعانم عاشق بود من ن نگفتم  انقدر نجیب با حیا بود یع هفته ای باهم بودیم من نمیخواستم دردسر درس کنم با خاوانده حرف زدم رفتن خواستگاری پدرش گفته بود دخترم فلان مریضی داره واقعادمریضیش  یه میرضیه ساده نبود   نتونستم باهاش باشم خیلیم زود فراموش شد   اونجا فهمیدم من دیگ نمیتونم عاشق بشم متاسفانه   

دقیقااااااا من مثل رل تون شدم اصلا ب هیچ طریقی نمیتونم عاشق بشم  یه نفر بنده خدا خودش اومد ب من ...

واای خیلی بده😢 متاسفم برای همچین ادمایی ک باعث شدن شماها اینجوری بشین 

منم مطمئنم رلم دوسم نداره ینی حداقل عاشقم نیس 

اما گناه من چیه اخه🙂😢اگه عاشقم بود ی تلاشی میکرد تا از دستم نده 

بخدا توقع مادی ندارم

اما متاسفانه اینجوریه...🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واای خیلی بده😢 متاسفم برای همچین ادمایی ک باعث شدن شماها اینجوری بشین  منم مطمئنم رلم دوسم ند ...

دیگ خواست خداست ما مطیع امر خدا 

خوش ب حال عشقتون اون ناشکری میکنه ادم بعد از دست دادن بعضی ها تازه میفهمه چی شده کیو از دس دادع

از ته دلم واقعا دلم واسه پسرای سوخت چون اونا با وجودشون با جون دل عاشق دختر میشن و همه تلاششون میکن ...

اون پسرا برن عاشق هم سطح خودشون شن والا😐

از درون آشفته و ظاهر چو کوهی استوار💔
2731
اون پسرا برن عاشق هم سطح خودشون شن والا😐

شعور درک فهم سطع های بلا خیلی از سطع های پاین بیشتره  چون اونا توقعاتی دارن ک سطع های بالاندارن

باز سطع بالا بخواد درد نمیکنه😂دردش اینه حتی تو مجازیم همچین چیزی ندیدن فقط میخوان😂😂

من نمیگم پول بده اصلا مگه میشه نباشه ولی تلاش دو طرفه باشه الان آخه جوریه که دخترا فک میکنن چون دختر ...

خب پسری که ازدواج میکنه تو محضر پای همه این شرایط رو امضا میکنه که خرج خانم رو بده

در ثانی زن مگه کم تو خونه کار میکنه؟

کارگر بیمزده غذا بپز خونه جمع کن بچه بزرگ کن ولی تهش تو سری بخور که هیچکاری نکردی 

بدبختی اینجاست که خوشبختی اونجاست  
2740
خب پسری که ازدواج میکنه تو محضر پای همه این شرایط رو امضا میکنه که خرج خانم رو بده در ثانی زن مگه ک ...

سلام مجدد 

اگه اینجوریه به سند ازدواج امضا کردن پس افغانستان بهتره دختر می‌خرن دیگه صاحبش هستن منت کشی هم نمیخواد 

این چه اصولی که یک خانم فقط به خاطر خانوم بودنش در ایران باید بره کار کنه تحصیلات داشته باشه مستقل باشه پز بده قیافه بگیره برای آقایان 

یا اگه بخت باهاش یار نبود اینا داشته باشه بره شوهر کنه اون خرجشو بده که به قول شما بدبخت بوده رفته امضا کرده رفته تو پاش 

اصلا گیریم که اینم انجام دادیم 

شما فکر کن بری کار کنی پول در بیاری بعد بری به یه خانم جواب پس بدی پول های که در آوردی چیکار کردی 

ناز بکشی قربون صدقه بری خورد خسته بیای خونه دریغ از یک محبت یک غذا بندازن جلوت اگه تازه بدن اونم با کلی منت

فک کن من خودم تکم به اندازه خودم مشکل دارم بعد یکی دیگه بیارم مشکلات و بدبختیای اونم رو سرم خراب کنم 

با عرض معذرت 

به نظرم مشکل ساختاری هست اگه مردا میتونستن نیاز جنسی خودشون برطرف کنن اون وقت مجبور نبودن برن منت کشی 

کلی حرف حدیث 

اون وقت چشمامون واقعا باز می‌شد کی میگیریم