2737
2734
عنوان

واسه دختر برادر شوهرم خواستگار اومده

| مشاهده متن کامل بحث + 5113 بازدید | 115 پست

یاد دختر خواهرشوهر افتادم یه پسر جینگول  قرتی اومده بود خواستگاریش ازین دختربازا هرچقد همه گفتن ن، گفت به هیچ کس ربط نداره من ازین خوشم میاد، صاف تو روی باباش میگفت من اینو میخوام😂 آخرم جدا شدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خو منم جاش بودم میگفتم همینو میخوام طرف رشتش دندون پزشکیه 😁🙄خونه ماشینشم که ردیفه ولی سن دختره خیلی کمه 

گر یک زن کمی از زیبایی بی‌بهره باشد، باید بیست برابر یک مرد، باهوش باشد تا حداقل اگر نه عشق، کمی احترام به خودش جلب کند!!

اتفاقا کاردرست واین میکنه نه ماها که پاسوز خانوادمون شدیم 

تلخ ترین خداحافظی فشردن دستان بی جان پدرم وپسرعموی 15ساله ام بود...🖤 💔...پدر عزیزم دوستت دارم وهمیشه بیادت هستم 💔 🖤
نه نمیگم اشکال داره دلم به حال خودم سوخت دخترای الان خیلی خوب حقشونو میگیرن

واقعا عاقلن ماها نسل سوخته خجالتی بودیم من فقط موقع ازدواج روبروشون وایستادم  بابام شاخ در آورد بود مگ این پسر انقد مهم تو روم واستادی اونم تو مظلوم خخخ

داداش دندون پزشکه ها منم باشم نه نمیگم 😂💔

هدف یعنی موفقیت تمام روزو شب و تلاش کنی و به چیزی که میخوای برسی بس تمام تلاشتو بکن رفیق❤️خبببب از انگیزشی بیایم بیرون بنده عاشق پزشکیم همه میگن نمیشه مرغم یه پا داره من که میگم میشه 😂😁نشدم فدا سرم پشت کنکور میمونم 😁😂ادم کم حوصله ایم بحث و دعوا اینجور چیزا به من نمیاد اگه مخالف نظرم هستی ریپ نزن اینجا هممون فقط یه اسم کاربریم
2740

پسره جوجه اس که   بعدم مونده حالا برا دانشگاه و محیط کار تا ادمای جدیدو ببینه  اومدیم و نظرش عوض شد   چ کاریه واقعا تا الانم که نون خور باباش بوده       حالاچون دندون پزشکی قبول شده دلیل نمیشه کیس خوبی باشه برا ازدواج 

پسره جوجه اس که   بعدم مونده حالا برا دانشگاه و محیط کار تا ادمای جدیدو ببینه  اومدیم و نظ ...

آره باباش رک و راست گفته این پسر تا حالا اصلا کار نکرده فقط درس خونده

بدبختی اینجاست که خوشبختی اونجاست  
تو عقدم به زور گفتم بله از خجالت این الان داره بالا پایین میپره شوهر میخواد🤦‍♀️

شوهر نمیخواد کسیو ک دوسش داره رو میخواد

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.
همون دوست بودن ک پسره بعد ۵سال قبول شده😂🤦🏻‍♀️

وای این خیلی خوب بوددد😂💔

هدف یعنی موفقیت تمام روزو شب و تلاش کنی و به چیزی که میخوای برسی بس تمام تلاشتو بکن رفیق❤️خبببب از انگیزشی بیایم بیرون بنده عاشق پزشکیم همه میگن نمیشه مرغم یه پا داره من که میگم میشه 😂😁نشدم فدا سرم پشت کنکور میمونم 😁😂ادم کم حوصله ایم بحث و دعوا اینجور چیزا به من نمیاد اگه مخالف نظرم هستی ریپ نزن اینجا هممون فقط یه اسم کاربریم
2706