2737
2739
عنوان

خانمای باردار لطفا بیاین سوال دارم

384 بازدید | 41 پست

سلام

دیروز رفتم دکتر ۲۲ هفتمه بعد دستگاهش خراب بود درست و حسابی کار نکرد که صدای قلب نی نی رو بشنوه.بعد با گوشی گوش داد گفت شنیدم. ولی برا سونو مینویسم بری. منم یه هفته پیش سونو رفته بودم.همه چی نرمال بود.

بعد ما بین حرفش گفت این سونو آزاده بیمه قبول نمیکنه .منم اون لحظه خیلی استرس گرفتم اصلا نپرسیدم چی نوشتی. کسی خبر داره چه سونویی هست ؟رفتین تا حالا ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سونو انومالیه چیزی نیس همه میرن 

آخه اونارو رفتم من .غربالگری اول و آنومالی رو تو هفته ۱۶ و ۴ روز رفتم.اینو برا اینکه صدای قلب رو با دستگاهش نتونست پیدا کنه نوشت انگار.

سونو انومالیه چیزی نیس همه میرن 

انومالی ۱۸هفته ست نه ۲۲....

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞
2738
آخه اونارو رفتم من .غربالگری اول و آنومالی رو تو هفته ۱۶ و ۴ روز رفتم.اینو برا اینکه صدای قلب رو با ...

تکوناشو حس میکنی خودت؟

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞
وقتی بیمه تکمیلی داری و طرف قرار داد بری باید با نسخه پزشک قبول کنن بیمه تکمیلی داری؟

بله بیمه تکمیلی هم دارم.

ولی دکتر خودش گفت که آزاد حساب میشه.منم کلا از استرس یادم رفت بپرسم مگه چی نوشتی. آخه حتی تو آنومالی هم سونو گرافی رو بیمه قبول میکنه فقط اون آزمایش خونش آزاده.

آخه اونارو رفتم من .غربالگری اول و آنومالی رو تو هفته ۱۶ و ۴ روز رفتم.اینو برا اینکه صدای قلب رو با ...

الان اکو قلب جدید اومده یه مدته بعضی دکترا میفرستن شاید اکو قلب گفته برو دوسته منم رفت ولی من نرفتم بستگی داره به روحیه خودت اکثرا بچه اول استرس میگیرن هر جا دکتره گفت میرن حالا برو چه اشکالی داره نگرانم اصلا نباش مامانای ما رو سونو نمیفرستادن مگر مشکلی وجود داشت الان چون همه چی هست میفرستن 

تکوناشو حس میکنی خودت؟

از اول من حس نمیکنم چیزی.چون شکمم هم خیلی چاقه از اول.دو روزه یه طرفم یه چیزی میگیره ول میکنه انگار.بارداری اولمه. نمی دونم همون تکونه هست یا نه