2737
2734
عنوان

خانمای باردار لطفا بیاین سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 386 بازدید | 41 پست
خداروشکر  نی نیت چیه عزیزم چرا تکون نمیخوره تو هفته ۲۲ باید تا حدودی حسش میکردی من هفته ۲۱ قشن ...

دختره عزیزم.

نمیدونم والا. میگن چاقم برا اونا. حتی اونروز نافم درد گرفت رفتم شب سونو تو بیمارستان. سونو کردنی گفت چقدرم شیطونه هی از زیر دستم فرار میکنه .گفتم پس چرا من چیزی متوجه نمیشم.گفت چربی داری برا اونه.🤷‍♀️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چی بگم دوست عزیز متاسفانه این دکترا فقط بلدن استرس بدن من باشم نمیرم یه بار دیگه برو جای دیگه صدای ق ...

واقعااااا؟منم چیزی نخورده بودم اتفاقا.دستگاه دکترم اتصالی داشت.گفت نفخم داری با گوشی گوش داد گفت شنیدم.میگم دستگاهش خرابه من چرا یه تومن بدم‌برم اکو قلب. 😂😂😂

دختره عزیزم. نمیدونم والا. میگن چاقم برا اونا. حتی اونروز نافم درد گرفت رفتم شب سونو تو بیمارستان. ...

ای جان پس همونه اصلا نگران نباش بچه جاش امنه اکو قلب هم اگر فقط واسه اینکه صدای قلبشو نتونستی بشنوی نوشته من باشم نمیرم ولی برای اینکه خیالت راحت شه یه سونو ساده برو 

2731
واقعااااا؟منم چیزی نخورده بودم اتفاقا.دستگاه دکترم اتصالی داشت.گفت نفخم داری با گوشی گوش داد گفت شنی ...

همونه چون چیزی نخوردی خودشو جمع کرده بوده ماما که اینطور به من گفت

اگر از دکترت راضی نیستی عوضش کن 

ای جان پس همونه اصلا نگران نباش بچه جاش امنه اکو قلب هم اگر فقط واسه اینکه صدای قلبشو نتونستی بشنوی ...

اره فقط برا همین عزیزم.یعنی نرم. میگم تو سونو چن تا مورد دیگه هم نوشت مثلا وزن و ضربان‌ و سن جنین و...میشه برم سونو از رو نسخه الکترونیک فقط بگم‌ اونا رو انجام‌بده یا قبول نمیکنن؟

همونه چون چیزی نخوردی خودشو جمع کرده بوده ماما که اینطور به من گفت  اگر از دکترت راضی نیستی عو ...

والا بار اولمه. اینم تعریف کردن رفتم پیشش. ولی از مدل معاینه ایناش خوشم نمیاد.زیاد وقت نمیزاره همش تو عجلست. دیگه نمیدونم‌ عمل کردنش چطور باشه والا.

2740
خیلی ممنونم عزیزم.آره واقعا هر لحظه استرسه

قربونت 

من توی سونو انومالی گفت کلیه راست جنین ورم خفیف داره البته دکتر گفت اصلا جای نگرانی نیست تو سونو هفته های بالاتر ممکنه رفع بشه ولی من خیلی استرس دارم 

قربونت  من توی سونو انومالی گفت کلیه راست جنین ورم خفیف داره البته دکتر گفت اصلا جای نگرانی نی ...

نگران نباش عزیزم.رفع میشه.والا به زن دایی من گفته بودن کلیه بچه مشکل داره.یکی از کلیه هاش.تا لحظه آخر هم گفته بودن خوب نشده.دنیا اومد سالم سالم بود بدون هیچ مشکلی.بعضا هم خیلی گندش میکنن دکترا فقط استرس میدن