2733
2734
هروقت فرستادی لایکم کن ک ببینم

اونجا که گفته مشهود هست گفت برو سونو واژینال دقیق میگه شک داشت منم رفتم گفت یدونه فیبروم خارج از دهانه رحمه که چیزی نیست فیبروم چیه؟ 

میشه واسه بچه دار شدنم نفری یه صلوات بفرستید😭خدایا قول میدم مادر خوبی باشم منم لایق مادر بودن بدون🥺

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

دوسال باردارنمیشدم  الان طبیعی باردارم هفته هفتم

علت باردار نشدنت چی بود با قرص باردار شدی 

میشه واسه بچه دار شدنم نفری یه صلوات بفرستید😭خدایا قول میدم مادر خوبی باشم منم لایق مادر بودن بدون🥺
2731
اونجا که گفته مشهود هست گفت برو سونو واژینال دقیق میگه شک داشت منم رفتم گفت یدونه فیبروم خارج از دها ...

ببین فیبروم یه  توده اضافی درمیاد ممکنه هر جای رحم تخندان دربیاد اگ بزرگ باشه باید عمل کنی اگ کوچیک باشه نمیخاد

کیت چطوریه اینکه میگن اگر دو تا خطش قرمز شد اقدام کن  یعنی همون روز که دوتا خطش قرمز شد باید ا ...

وقتی دوخطش کاملا همرنگ میشه یا خط t از خط کنترل مررنگ تر میشه

من وقتی کاملا همررنگ میشد دو سه شب پشت هم رابطه داشتم

ببین فیبروم یه  توده اضافی درمیاد ممکنه هر جای رحم تخندان دربیاد اگ بزرگ باشه باید عمل کنی اگ ک ...

دکترم گفت چیزی نیست، گفت عفونت داری بهم پماد داد بزنم وا ژینال با قرص مترونیدازول، قرص ویتامین e و یدوفولیکم دااد من 4ساله باردار نمیشم دکتر قبلیم خیلی بد بود تازه پیش این دکتر میرم مادرم کفت کارش خوبه

بخاطر اندومتریوزم بود شوهرم مشکل نداشت دارو وامپول زیاداستفاده کردم نشد تاطبیعی خدابهم داد بدون دارو

خداروشکر انشالله صحیح و سالم بدنیا بیاد واسه منم دعا کن

بیین اگ پریودت منظمه ودرد وخونریزی نداری اشکال نداره فیبرومت باشه

پریود میشم طبیعی میشم بدون درد و خونریزی زیاد ولی پریودم نامنظم هست ماه پیش بعد یه هفته تاخیر شدم الان 9روزه نشدم

دکترم گفت چیزی نیست، گفت عفونت داری بهم پماد داد بزنم وا ژینال با قرص مترونیدازول، قرص ویتامین e و ی ...

ببین چهارسال زیاده  شوهرت ازمایش اسپرم داده؟ اگ شوهرت مشکل نداره ممکنه تخمکات ضعیف باشه ببین توپریودی اصلا چیزایی ک طبع سردداره نخور گلم بهم درخواست بده تونینی سایت من راهنماییت کنم هرکاری واسه بارداریم کردم بهت بگم شاید بتونه کمکت کنه لگ دوست داشتی چون منم دردشو کشیدم میدونم خیلی سخته انشالله باردار شی گلم

بخاطر اندومتریوزم بود شوهرم مشکل نداشت دارو وامپول زیاداستفاده کردم نشد تاطبیعی خدابهم داد بدون دارو

من ۴سال پیش سونو دادم یکی بود۴سانت بود بعد الان شده بود ۲.۵ بزرگ نشده بود ممکنه اندومتریوز باشه بنظرت؟

2706