2726
ممنونم از راهنماییت دوستم

خواهش میکنم توپریودیتم گفتم که چیزای باطبع سرد نخور و توی گوگل سرچ کن طرز تهیه حلوا میتی برای بارداریه رو نگا کن درست کن و تو روزهای پریودی فقط بخور که رحمت گرم شه من خودم رحمم سرد بود 

خودتم تقویت کن چون تخمک خودتم مهمه کلم بروکلی خیلی خوبه توسالادبریزید بخورید خوراک لوبیا عدس خیلی بخ ...

واریوکسلم داره حالا ببینم ازمایش جدیدش چطوره 😔البته دوسال پیش فهمید بخاطر کرونا پیشو نگرفت 

میشه واسه بچه دار شدنم نفری یه صلوات بفرستید😭خدایا قول میدم مادر خوبی باشم منم لایق مادر بودن بدون🥺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خواهش میکنم توپریودیتم گفتم که چیزای باطبع سرد نخور و توی گوگل سرچ کن طرز تهیه حلوا میتی برای باردار ...

من دوره هام دقیق هستن درد هم ندارم فقط دو طرف شکمم احساس سنگینی میکنه همیشه بااین وجود ممکنه آندو باشه بنظرت من چون استرس دارم ازبین نرفته باشه هنوز سونو نرفتم

واریوکسلم داره حالا ببینم ازمایش جدیدش چطوره 😔البته دوسال پیش فهمید بخاطر کرونا پیشو نگرفت 

واریکوسلم مانع بارداریه اگ شدید باشه باید عمل کنه دردبیضه نداره یارگ هایی روبیضه هاش داشته باشه ازواریکوسل

2728
من دوره هام دقیق هستن درد هم ندارم فقط دو طرف شکمم احساس سنگینی میکنه همیشه بااین وجود ممکنه آندو با ...

نه استرس نداشته باش وقتی سونو نگفته احتمالا نیستش خوداسنرس باعث بزرگ شدن کیست میشه ولی اندقه رفتی شرایططو بگو بگو چن ساله ک کیست داری اندازه هاش چقدر بوده و اینا حتما اونا طبق اندازه کیستت در این چن سال میگن و برای این ک مطمین بشن بهت دارو اینا میدن اگ رفع نشد میگن اندوس

واریکوسلم مانع بارداریه اگ شدید باشه باید عمل کنه دردبیضه نداره یارگ هایی روبیضه هاش داشته باشه ازوا ...

خودش میگه درد ندارم 

میشه واسه بچه دار شدنم نفری یه صلوات بفرستید😭خدایا قول میدم مادر خوبی باشم منم لایق مادر بودن بدون🥺
خودش میگه درد ندارم 

خب خداروشکر که انشالله که باردار میشی گلم همونجور که خدادلمو شاد کرد دله توهم شادشه دامن همهی منتظرا سبز بشه انشالله بخدا همیشه این دعامه هرکی بچه میخاد خدابهش حداقل یکی بده بخدا من خودم خیلی سختم بود درک میکنم

نه استرس نداشته باش وقتی سونو نگفته احتمالا نیستش خوداسنرس باعث بزرگ شدن کیست میشه ولی اندقه رفتی شر ...

داروی کیست فقط قرص جلوگیری هست؟دکتر به من قرص جلوگیری داد فقط ولی خودم ویتامین ای و یدوفولیک هم میخورم

داروی کیست فقط قرص جلوگیری هست؟دکتر به من قرص جلوگیری داد فقط ولی خودم ویتامین ای و یدوفولیک هم میخو ...

اره فقط جلوگیریه من شش ماه خوردم کیستم ازپنج سانت شد شش سانت یعنی اصلاجواب ندادبهم

سونو دادین که متوجه شدید تنبلی دارین؟ علائم تنبلی چی هس میدونی برا کیست هم جواب میده متفورمین یا نه

بله تو سونوی شکمی کاملا معلومه تنبلی دارین یانه.متفورمین فقط تخمدانارو فعال میکنه کیستو از بین نمیبره.لاغر هم میکنه

اصلابچه نداری؟

ممنون عزیزم منم دعای تورو همیشه میگم🤲نه بچه ندارم فعلا واسعه اولیه داریم اقدام میکنیم

2706