2733
2739
پریود میشم طبیعی میشم بدون درد و خونریزی زیاد ولی پریودم نامنظم هست ماه پیش بعد یه هفته تاخیر شدم ال ...

حتما  ب دکترت بگو ببین بهش بگو اگه نیازه قرص پروژسترون بگ بهت بنویسه ک پریودت منظم بشه تواول باید پریودت رو منظم کنی

ببین چهارسال زیاده  شوهرت ازمایش اسپرم داده؟ اگ شوهرت مشکل نداره ممکنه تخمکات ضعیف باشه ببین تو ...

دوسال پیش همسرم ازمایش داد کفت ضعیفه قرص داد بخوره الان پیش این دکترم رفتم واسه همسرمم ازمایش نوشته قراره انجام بدم، درخواست فرستادم ممنون میشم بگی

میشه واسه بچه دار شدنم نفری یه صلوات بفرستید😭خدایا قول میدم مادر خوبی باشم منم لایق مادر بودن بدون🥺
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
دوسال پیش همسرم ازمایش داد کفت ضعیفه قرص داد بخوره الان پیش این دکترم رفتم واسه همسرمم ازمایش نوشته ...

باشه گلم هرچی ب ذهنم رسید برات مینویسم میفرستم 

اگ صوهرت ضعیفه حتما باید تقویتش کنی اون ازمایشم حتما بده  ازمایش اسپرمه؟؟؟اگ ازامایش اسپرمه توی گوگل بخون که شرایط ازمایش چی هستش وچجوریه 

دوسال پیش همسرم ازمایش داد کفت ضعیفه قرص داد بخوره الان پیش این دکترم رفتم واسه همسرمم ازمایش نوشته ...

بهش شیر موز درست کن بده تخم مرغ باکره محلی بده مویز وگردو وبادام اینا خیلی خوبه بده بخوره حتما خودشو باابسرد بشوره تودسشویی ابگرم نشوره اگ سیگاریه کمتر شکنه 

باشه گلم هرچی ب ذهنم رسید برات مینویسم میفرستم  اگ صوهرت ضعیفه حتما باید تقویتش کنی اون ازمایش ...

ازمایش اسپرم و سونو شکم واسه همسرم نوشته شرایطشو چون دوسال پیش داده میدونه عزیزم مرسی 

میشه واسه بچه دار شدنم نفری یه صلوات بفرستید😭خدایا قول میدم مادر خوبی باشم منم لایق مادر بودن بدون🥺
2740
نه قرص نخورده بودم ازبین نرفت ولی کوچیک شد الان دوماه قرص خوردم دوباره بایدبرم سونو

اندفه رفتی سونو اگ تغییری نکرده بود ازسونوگرافه بپرس امکان داره اندونتریوز باشه یگو چهارساله کیست دارمو اینا رو همشو توضیح بده وسونوهای قبلیتم ببرنشون بده

بهش شیر موز درست کن بده تخم مرغ باکره محلی بده مویز وگردو وبادام اینا خیلی خوبه بده بخوره حتما خودشو ...

حتما میدم میخوره 

2706