2737
2739
عنوان

پسرم ٣،٥ ساله هست حس ميكنم مشكل داره

| مشاهده متن کامل بحث + 910 بازدید | 64 پست

بچه منم الان ۵ سالشه تازه اسم غذاهارو یاد گرفته ، اون یکی دخترمم ۲ونیم سالشه هنوز زبون باز نکرده در حد چند کلمه ، بنظرم کاملا عادیه ، بچه با بچه فرق میکنه ، اگه بچتو با بچه دیگه ای مقایسه کنی فقط به خودت و اون ظلم کردی ، من دوتا دختر دارم زمین تا آسمون باهم فرق میکنن 

بنظرم فقط نیاز داره باهاش کار بشه وگرنه طبیعیه پسرمنم ۴سال و نیمه نقاشیش خوب نیست عوضش حفظیاتش خوبه ...

اون خود منم

تو کلاس اول غیرانتفاعی میخوندم نقاشیام عجق وجق زبان همیشه دستمو بلند میکردم حفظیات عااااالی تا همین الان

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
انتظار داری پسرت تو این سن مونالیزا بکشه، منم دخترم ۳/۵ نیمش من باردارم براش توضییح دادی؟

گفتم تو دلم ني ني دارم ميگه منم دارم تو دلم ني نيه

كوچك رويايي من دنيا اگر خودش را بكشد نميتواند به عشق من به تو شك بكند.تمام بودنت را حس ميكنم 
خب هنوز اون یکی بدنیا نیومده چطوری درک کنه . .همچین گفتی فکر کردم سی و پنج‌سالشه

🤣دوستم میگف 14 سالش بود ک مامانش حامله میشه میگه اصلاااا برام اهمیت نداشت 

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق
بنظرم فقط نیاز داره باهاش کار بشه وگرنه طبیعیه پسرمنم ۴سال و نیمه نقاشیش خوب نیست عوضش حفظیاتش خوبه ...

دقیقا باید کلاس های نقاشی و تو اجتماعات ببره براش زمان بزاره ببینه به چه چیزا علاقه داره برادر منم مثل مثل پسر شما نقاشیش خوب نبود ولی حفظیاتش عالی تو سن ۵ سالگی تمام کتاب داستاناشو حفظ بود و من برعکس نقاشیم عالی بود تو کودکی ولی حفظیاتم ضعیف حتی خواهر و برادر هم مثل هم نیستن

باید اعتراف کنم از تمام اشک ها و شکایت همین که مادرم میخندد من خوشبختم💚😊
2738
چي بگم خل شدم فك كنم🤦🏼

اره خل شدی واقعا🤣😬

اینقد بچه های دهه 90 تا الانی ها 

تیزهوشن که همه چی رو بلدن

من حس میکنم پسرا و دخنرای امروزی از 7سالگی بخوان دوس شن باهم 

دوستی دختر پسر منظورم🤣

۳ ساله که چیزی نیست 

خواهرزادم بچش تو این سن لکنتم گرفته بود خیلی نگران کننده بود بردنش مشاوره گفته بود ببرینش مهد ثبت نامش کنید 

بچتو ببر مهد ثبت نام کن با همسناش باشه درست میشه

وا خب علاقه نداره باهاش تمرین کن بزارش کلاس بچه های هم سنشو میبینه علاقه مند میشه از بچه ۳ ساله چه ت ...

والا پسر من پیش هم میرفت نقاشی رنگ آمیزی بلد نبود  اصلا معلمش می‌گفت این چجوری بره اول    اول که رفت اینقدر تو درس زرنگ بود معلمش تعجب میکرد می‌گفت همه چی یک بار بگم یاد میگیره  

بعضی ها واقعا علاقه به نقاشی ندارن   الان هم ۱۶ سالشه یه خونه نمیتونه بکشه

🤣دوستم میگف 14 سالش بود ک مامانش حامله میشه میگه اصلاااا برام اهمیت نداشت  

والا من 6سالم بود بابام دستمو گرفت گفت بیا بریم پیش مامانی با یه دسته گل

بعدش هم الکی گفت که مامان رفته از بیمارستان برات آجی بیاره☹

منم مثل چی ذوق میکردم😂

بچه های امروزی اسمم انتخاب میکنن واسه خواهر برادر تو راهیشون😬

اونوقت به ما میگفتن مامانتون رفته از بیمارستان بچه بیاره😂

پسردایی من امسال میره آمادگی تازه یسال پیش میتونست درست حرف بزنه

2706