2733
2734
عنوان

پسرم ٣،٥ ساله هست حس ميكنم مشكل داره

| مشاهده متن کامل بحث + 913 بازدید | 64 پست
والا من 6سالم بود بابام دستمو گرفت گفت بیا بریم پیش مامانی با یه دسته گل بعدش هم الکی گفت که مامان ...

ن اخه این هم سن بلوغش بوده حسودی میکرده حرف ده سال پیشه😅

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق
گفتم تو دلم ني ني دارم ميگه منم دارم تو دلم ني نيه

خب نباید اینجوری بگی که معلوم بچه نمیفهمه میگن اصن بگی تو دلم بچه میترسه 

من گفتم قرار داداش دار بشی چند تا عکس بچه نشون دادم بهش که قرار ی بچه انقدری داشته باشیم کلی ذوق کرده

از زمانی که تو را بین خلایق دیدم مثل یک فاتح مغرور به خود بالیدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن اخه این هم سن بلوغش بوده حسودی میکرده حرف ده سال پیشه😅

😂اره خب اختلاف سنی بچه ها زیاد بشه حسادتم پیش میاد

دخترعموم فکرکنم 13سالش بود به مامانش میگفت چرا حامله شدی 

من بزرگ شدم بعد تو حامله ای

زشته

🤣 

الان اینقد داداششو دوس داره که🤗

😂اره خب اختلاف سنی بچه ها زیاد بشه حسادتم پیش میاد دخترعموم فکرکنم 13سالش بود به مامانش میگفت چ ...

اره دقیقا

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق
2728
والا پسر من پیش هم میرفت نقاشی رنگ آمیزی بلد نبود  اصلا معلمش می‌گفت این چجوری بره اول   & ...

پسر منم هیچ علاقه ای به نقاشی نداره حتی شعر هم اون چیزی که خودش دوست داره حفظ میکنه منم آزادش گزاشتم هرجور که راحته گاهی خودم علاقه نشون میدم شروع میکنم نقاشی کشیدن اونم میشینه کنارم نقاشی میکشه ولی خیلی زود حوصله اش سر میره بلند میشه میره یه بازی دیگه

انشاءالله به همه خواسته هاتون برسید