2737
2734
عنوان

پسرم ٣،٥ ساله هست حس ميكنم مشكل داره

| مشاهده متن کامل بحث + 913 بازدید | 64 پست
پسر منم حفظیاتش خوبه آهنگ میزاره باهاشون میخونه 😅قشنگ با آهنگ میخونه 

اونم حفظ اهنگ و اينا

كوچك رويايي من دنيا اگر خودش را بكشد نميتواند به عشق من به تو شك بكند.تمام بودنت را حس ميكنم 
جدي ميگي؟

اره به خدا خوب هم حرف نمیزنه نیاز به مترجم داره حدودا و لباس هاش هم بیشتر من میپوشم براش کلا فقط شیطونی و بخور بخواب

هیچ وقت گول اسم و ظاهر آدم ها رو نخوردید،لشکر هیتلر با اون عظمت،اسمش نازی بود🤭🤫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید شما براش به اندازه وقت نمیزاری.

مثلا من اسم غذاها رو دقیق به دخترم هی تکرار میکنم و توضیح میدم.

در مورد نقاشی گذاشتمش تو کلاس و واقعا هم براش موثر بود.

در کل باید آموزش هم داشته باشه.

مثلا کارتون نگاه میکنه، منم کنارشم و بهش هی چیزای دیگه توضیح میدم از حیوانات و .....

2731
مثلا تو ماشين ميشينيم ب باباش ميگه يواش برو تصادف ميكنيا يا ميكه كمربندمو ببند اقا پليس دعوا ميكنه ...

مشکلش چیه؟

هیچ وقت گول اسم و ظاهر آدم ها رو نخوردید،لشکر هیتلر با اون عظمت،اسمش نازی بود🤭🤫
2738
من که مراقب سلامت بودم ۴ سالگی میپرسیدیم ایا بچه دایره میکشه؟انتظار داری پیکاسو باشه؟

والا پسر منم ۳ و نیم سالشه. نقاشی فقط خطو دایره میکشه. تازه از سر سفره بلند بشه بهش بگم غذا چی خوردی؟ یه چیز دیگه ک دوس داره جواب میده🤣🤣

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
مشکلش چیه؟

نسبت ب هم سناش ي سري چيزا رو حس ميكنم كمتر ميفهمه

مثلا ي كلاس بازي ميره پسره هم سنه پسرمه مثه ادم بزرگا ميفهمه زود جواب ميده

كوچك رويايي من دنيا اگر خودش را بكشد نميتواند به عشق من به تو شك بكند.تمام بودنت را حس ميكنم 

عزیزم اگه از دید خودت نرمال نیست حتما ببر روان شناس کودک یا مراکز سلامت ....متخصص ..کلا اگه ذهنش مثل هم سن سالاش نیست باید بجنبی....من دو تا برادر داشتم خیلی تیز و پزحزف و باهوش بودن...مهمه حتما پیگیر باش بزار اونها نظر بدن