2737
2739
عنوان

امروز مهمونی داشتم داداشم بدون خانومش اومد

| مشاهده متن کامل بحث + 125436 بازدید | 1174 پست
عزیزم خونه تون مبارکه  راستش از این تاپیکها و اظهار نظرها آدم هایی که همینجوری میان و یکی رو ق ...

مقداری کمک نشده لنگ‌هم نبودن پدرشون کل پول ساختو داده به علاوه کمک های دیگه مثل ماشین و...

چرا پدر مادر باید این‌همه فرق بذارن؟؟؟

...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حالا به دخترش کمک کرده دلیل نمیشه که دخترش عیب و ایرادی داره این یه دختره  اونا سه تا پسر واسه سه تاشون که نمیتونه خونه بسازه خیلی میشه پولش اما این چون زمین داشتن کمک کرده مگه چی میشه حالا بنظر من اصلا به عروسشون ربطی نداره 

این خانمای که میگن وای وای چه بد کردی و شوهرت هویچه و فلانه اگه باباتون میخواست واستون خونه بسازه میگفتین نه نساز برو واسه داداشم بساز ؟ همتون با خوشحالی قبول میکردین که واستون خونه بسازن حالا به اسی عیب میگیرین 

شاید بابای اسی برنامه ای داره به داداشاشم کمک کنه اونا سه تا هستن نمیتونه که سه تا خونه دیگه ام بسازه خیلی زیاد میشه خرجشون واسه یکی از پسراش هم میساخت بدتر دلخوری پیش میومد که یه پسرشو بیشتر از اون دوتا دوست داره

2740
حالا به دخترش کمک کرده دلیل نمیشه که دخترش عیب و ایرادی داره این یه دختره  اونا سه تا پسر واسه ...

نمیدونی مگه خانم های اینجا علم غیب دارن عالم به همه چین حتی شرایط و فکر اون پسر 

نه میگه در اون حد نداره فقط درحدی داره که برای داماد ماشین بخره خونشم بسازه ماهانه هم ۶۰۰ تا یه تومن ...

واقعا هم سخته سه تا واحد دیگه بسازه ولی یه زمین تو یه منطقه معمولی میتونه بخره اونا خودشون سه طبقه بسازن اینحوری دیگه فرقی هم نزاشته  کسی که پول ساخت واحد رو داره احتمالا بتونه یه زمین معمولی هم بخره 

حالا به دخترش کمک کرده دلیل نمیشه که دخترش عیب و ایرادی داره این یه دختره  اونا سه تا پسر واسه ...

ببین اصلا بحث خونه نیست😅بحث اینه که یه پدر چطور دلخوری پیش میاره بین بچه هاش.خب میگیم اشکال نداره پول ساخت خونه ایشونو داد مول ماشینم داد ماهانه هم پول میده عیبی نداره ولی خب کسی که انقدر داره ساپورت میکنه یه فرزندشو چه برنامه ای برای بقیشون داره؟؟؟به نظرت پولی هم میمونه برنامه واسه اونا داشته باشه😐😐😐😐 اگه این خانوم بذارن یه موز برسه🚶‍♀️

نمیدونی مگه خانم های اینجا علم غیب دارن عالم به همه چین حتی شرایط و فکر اون پسر 

نمیدونم چرا اینقد حرص میخورن 

من خودم هم دختر هستم هم عروس اگه پدرشوهرم واسه دخترش خونه بسازه ناراحت نمیشم واقعا دخترشون بیشتر از بقیه به دردشون میخوره اگه بابامم واسه من خونه بسازه با کمال میل قبول میکنم اخه خودشون بهتر میفهمن 

مستاجرهم هستیم 

نمیدونم چرا اینقد حرص میخورن  من خودم هم دختر هستم هم عروس اگه پدرشوهرم واسه دخترش خونه بسازه ...

خب حالا یه سوال شما که مستاجر هستی اگه پدرت برای برادرت خونه بسازه درحالی که بیشتر نیاز داری تو دلت ناراحت نمیشی از این تبعیض؟صادقانه جواب بده

2706