2737
2739
عنوان

امروز مهمونی داشتم داداشم بدون خانومش اومد

| مشاهده متن کامل بحث + 125436 بازدید | 1174 پست
ببین اصلا بحث خونه نیست😅بحث اینه که یه پدر چطور دلخوری پیش میاره بین بچه هاش.خب میگیم اشکال نداره پ ...

این خانوم مگه به زور میگیرن از پدرشون پدرش خودش اینجوری داره کمک میکنه خوبه که 

شاید اونقدی دارن که بتونه واسه اوناهم یه چیزی بگیره برادارشم که اعتراضی نکردن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این خانوم مگه به زور میگیرن از پدرشون پدرش خودش اینجوری داره کمک میکنه خوبه که  شاید اونقدی دا ...

نه گفت در اون حد نداره کمک بقیه کنه😊 فقط ایشون داره ساپورت میشه این وسط به نظرم بقیه حق دلخوری دارن

خب حالا یه سوال شما که مستاجر هستی اگه پدرت برای برادرت خونه بسازه درحالی که بیشتر نیاز داری تو دلت ...

نه بخدا چرا ناراحت بشم خوبه حداقل برادرم خونه دار بشه

اتفاقا همیشه خودم بهش میگم یه فکری واسه داداشم داشته باشه  که داداشم وقتی ازدواج کرد خونه داشته باشه لااقل

پدرشوهرمم واسه دخترش بسازه ناراحت نمیشم اخه من چندتا برادرشوهردارم نمیتونه واسه همه خونه بسازه مگه سرگنج قارون نشسته

2728
ب نظرم بهتره از خودمون شروع کنیم ب تغییر کردن  هر دو جنس فرزند یک پدرن  و هیچکدوم هیچ بر ...

بحث برتری نیست نفقه زن ب مرد واجبه یکیش اینکه مرد باید مسکن تهیه کنه برا زنش حالا ک نمیتونه اخلاقا پدر اون مرد اگر میتونه کمک کنه خونه تهیه کنه ولی دختر چی؟ نفقه بده ک نیست من اینطور فکر میکنم

تاریخ شروع لاغری ۱۴۰۱.۰۷.۷       وزن شروع ۹۴.۳۰۰ وزن فعلی ۸۷.۶۰۰
بحث برتری نیست نفقه زن ب مرد واجبه یکیش اینکه مرد باید مسکن تهیه کنه برا زنش حالا ک نمیتونه اخلاقا پ ...

اگه بابات بهت پول بده میگی نمیخوام این پولو بده به داداشم چون نفقه میده؟

خب حالا که پدرشون نمیده بهشون خودشون کار کنن مگه به باباهای خودمون کی خونه داد ؟ شوهر خودمم کی بهش پ ...

😐😐چقدرشما منطق داری🤕ما میگیم این کار ناحقیه.تبعیضه.اسمش اینه.ظاهرا برادراهم دارن کار میکنن دیگه چیکار کنن وقتی یه پدر فکر میکنه فقط در قبال یکی مسئوله.یا کمک به  همه یا همه برن رو پای خودشون نمیشه بگیم خب یه بچمو همه چی بهش میدم بقیه برید کار کنید اینجوری باعث میشیم خواهر برادری هم از بین بره.داریم میگیم کار درستش نیست😊

اگه بابات بهت پول بده میگی نمیخوام این پولو بده به داداشم چون نفقه میده؟

ن بابام خودش باید براورد کنه ک کی در اولویته وظیفه شوهر منه ک خونه تهیه کنه نتونست از باباش بگیره داداشمم همینطور پدر من اگر داره باید بین من و برادرم فرق نذاره اگر نداره اون کمکی ک میخواد بکنه رو تقسیم کنه 

تاریخ شروع لاغری ۱۴۰۱.۰۷.۷       وزن شروع ۹۴.۳۰۰ وزن فعلی ۸۷.۶۰۰
2738
نه بخدا چرا ناراحت بشم خوبه حداقل برادرم خونه دار بشه اتفاقا همیشه خودم بهش میگم یه فکری واسه داداش ...

امیدوارم پدرت برای برادرت خونه بسازه پدرشوهرت هم برای دخترش.دل بزرگی داری عزیزم❤ ایشالا جفت این خواسته هاتم براورده بشن😘😘

خوب زنگ میزدی حالش میپرسیدی  بعد میگفتی دلم برات تنگ شده عزیزم چرا نیومدی

😐 نیومد ک نیومد خودش زنگ بزنه 

دعوتو نیومده زنگ بزنه بهش خدایی خودتون این کارو میکنین؟ 

واسه پرو فایلم ریپلای نکنید عوض نمیشه حتی شما  😤😤🤨🤨
ببخشید پدرت برای پسرش خونه نساخت ولی برای دامادش ساخت؟ یکم حق نمیدی بهش؟

چرا میگی دامادش ؟مگه دخترش ادم نیست؟ ادم زنده اختیار داره ساخت ک ساخت ب عروس چه 

مگه دوروز دیگه پیری کوری عروس ب پدر مادرش میرسه حتی نمیزاره پسرشم بره  پسرا ب اندازه کافی ارث دوبرابر میبرن 

واسه پرو فایلم ریپلای نکنید عوض نمیشه حتی شما  😤😤🤨🤨