2733
2734
عنوان

امروز مهمونی داشتم داداشم بدون خانومش اومد

| مشاهده متن کامل بحث + 125436 بازدید | 1174 پست
اتفاقا پدر باید به دخترش کمک کنه یا با شاغل کردنش یا با امتیاز دادن بهش که زیر دست داماد نیوفته و بد ...

پدرم قراره خونه ایی ک ساکن هستن رو بزنه ب نام من و خواهرم تا سرپناهی داشته باشیم در مواقع لزوم

ولی اول سهم برادرام رو زمین داد بعد ب ما این رو قراره بده

گریزانم از این خانه،ولی :چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟……

اسی شوهرت چکارس 

من خودم مجردم ولی الان که تاپیکها رو خوندم حق رو به عروس میدم اونم بهر امیدی با برادرت ازدواج کرده الان شوهر شما با پول پدر شما صاحب خونه شده اونوقت برادرهات مستاجرن 

اگر وضع مالی پدرت خیلی خوبه به همون میزان که هزینه ساخت خونه شما را داده به برادرتم میداد که حداقل بعنوان پول پیش میدادن اجاره خونه ندن 

یه جا گفتی چون من بچه دارم بهم کمک کرده ولی ربطی نداره وظیفه شوهرته که تامین کنه 

بهر حال خوش بحال شوهرت با سر افتاده تو ظرف عسل

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی خونت مبارکت باشه. اینایی که دارن میگن حقت نبوده خودشون عروسن و دارن به نفع خودشونوحرف میزنن. خوب ...

از اون خواهرشوهراشی شما🤣🤣🤣🤣

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2728
شما همون عروسایی هستین که اگه شوهرتون ی پرتقال واسه پدرش خرید میسوزین، اما اموالشو میخاین. شوهر بره ...

به ولای علی شوهرم ماه به ماه، 10 تومن 10 تومن میزنه به کارت باباش یه کلام نگفتم چرا... چون باباشه. شما زورت میاره حرف حق بزنی خودتم میدونی عروسه حق داره ولی نمیخوای قبول کنی... 

عزیزم اگر به شما هم کمتر از بقیه دادن حرص نخور  چشمت دنبال مال اینو اون نباشه حتی اگه پدر مادر ...

به من‌که نه کم دادن نه حق کسیو خوردم ولی شماهم اگه  حق بقیه رو خوردی الان‌خوشحالی مطمعن باش اون پول بهت وفا نمیکنه ببین شک نکن حق و ناحقه😊

نه من شمارو میشناسم نه شما منو دعوایی هم باهم نداریم کسی هم حق منو نخورده که اینجوری فکر کردی

ذاتِ انسان از تبعیض بیزاره 😒حالا شما هم‌اگه پدر مادرت بیشتر بهت دادن اگه حق بقیه رو خوردی باشه خوشحال باش ولی عقده گشایی نکن😉

استارتر اینکه پدرت برات خونه ساخته خوبه ها

حتما همسرت رو دوست دارن

ولییییییییی بین بچه ها فرق گذاشتن باعث کدورت و تفرقه خود بچه ها میشه

پس فردا خودت چندتا بچه داشتی اینکار رو نکن

ما دو روز هستیم

ما نباشیم بچه ها از هم با اینکار جدا میافتن 

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2738
شوهرم راضی نمیشه 😔😔الهی بچه هات سلامت باشن عزیزم 

واقعا عارضه ای نداره من تازه همسرم متخصص داروسازی بالینی ولی کاملا موافق بود. واقعا درمان موثر و خوبیه چون سیستم ایمنی رو تعدیل میکنه و بدن از داخل کارکردش درست میشه متاسفانه اگر این کارو نکنی باید بجنگی باهاش چرا وقتی درمان هست انجام ندی

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  

هیچ کس اگه دلش شاد باشه از مهمونی بدش نمیاد..قطعا دل زنداشت از شما شکسته که نیومده..

داداشت بهتر بود یا راضیش میکرد و میاوروش حالا که راضی نشده به خاطر دل زنش خودش هم نمیومد..

پس داداشت تو را با زنش ترجیح داده و این اصلا خوب نیست

خوب شما خودتون درامد و خونه داشتید کسی ک نداره فرق میکنه..انتظار کمک داره..وقتی پدری پسرش رو موق ...

اتفاقا پدر شوهر من اصلا به ما کمک نکرده ما خودمون همین الان که خواهرشوهرمو حمایت کردم داشتیم خونه میخریدیم ۲۵۰ میلیون کم داشتیم اما با اینکه پدر شوهرم گفت میدم ما قبول نکردیم و رفتیم وام گرفتیم. کلا دوست نداریم از پدر مادرمون به هیج وجهه کمک بگیریم. مدل شخصیتیمون اینطوریه‌. با همون که داریم زندگی میکنیم. ما زمانی که نداشتیم حتی برای عروسی گرفتن هم کمک نگرفتیم‌. 

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید