2752
2739
عنوان

دلم زایمان طبیعی می‌خواد 😭 با تجربه ها کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 2409 بازدید | 159 پست
زیاد راه برو ولی نه اونقدر که خسته بشی ها

مامانبزرگ مهربون میشه بپرسم چی شد نی نی زود اومد؟منم همش حس میکنم زود دنیا میاد الان ۳۴هفتم البته خداروشکر همه چیز نرماله

از یک جایی به بعدآدم یک‌چیز بیشتر دلش نمی‌خواهد …این که ولش کنند راحت باشد؛حتی از این هم بهتر،جوری‌رفتار کنند که انگار مرده‌ی!

مامای خصوصی بگیرین برا رژیم و ورزش های دوره بارداری بهتون کمک میکنن تا بارداری طبیعی راحتی داشته باشین 

روز زایمان هم همراهی تون میکنن و بهتون دلداری میدن 

تا کوچولوتون ب دنیا بیاد

تویی ک امضامو می خونی تو زیباترین آدمی هسی ک می شناسم😍 ✨پراز انگیزه قوی باهوش و هرروز برای زندگیت تلاش میکنی 🌱تو لایق بهترینایی بالا بالاها می بینمت ب زودی🤍😎✌🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چراااا؟ نمیخوام شکمم پاره بشه

سز راحتره آخه 

حالا من میگم نمی‌خوام اونجام پاره بشه 😂😂😂😂

هر کس یجوره دیگه 

حتما آمادگی روحیشو داری 

دکترت چی میگه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
الان خطرناک نیست؟ به بچه فشار نمیاد؟

نه اشکال نداره

ولی قدم به ماه ۹که گذاشتی راه طولانی برو

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2731
دلم نمیخواد شکمم آویزون بشه 😔

اون برره شکم رو تو در هر صورت میاری خیلی سخته بخوای کلا صاف بشه

خدا گويد:تو اي زيباتر از خورشيد زيبايم تو اي والاترين مهمان دنيايم بدان آغوش من باز است، شروع كن! يك قدم با تو، تمام گامهاي مانده اش با من..🌹
بعد از هفت ماه خییلی فعالیت داشته باش. اصلنم نترس. بگو برات بی دردی میزنن اصلا دردهای اصلی متوجه نم ...

الان لازم نیست رژیم بگیرم؟ تو این ۴ ماه ۳ کیلو اضافه کردم

من عوض شدم ولی ؛ تو حسین (ع) بچگیمی   
سز راحتره آخه  حالا من میگم نمی‌خوام اونجام پاره بشه 😂😂😂😂 هر کس یجوره دیگه  حتما آم ...

من تا قبل بارداری فقط میگفتم سزارین الان که باردار شدم

نمیدونم چطور اینقدر شجاع شدم میگم فقط طبیعی😐

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞
الان لازم نیست رژیم بگیرم؟ تو این ۴ ماه ۳ کیلو اضافه کردم

نه چرا رژیم واسه چی؟!

خیلی وسواس داری برا لاغریا

خدا گويد:تو اي زيباتر از خورشيد زيبايم تو اي والاترين مهمان دنيايم بدان آغوش من باز است، شروع كن! يك قدم با تو، تمام گامهاي مانده اش با من..🌹

[QUOTE=253292805]من تا قبل بارداری فقط میگفتم سزارین الان که باردار شدم نمیدونم چطور اینقدر شجاع شدم میگم فقط طبیعی ...[/QUOT

منم سر پسرم میگفتم طبیعی رفتم بیمارستان آمپول فشار رو زدن نیم ساعت درد شروع شده بود گفتم غلط کردم آخرشم سزارین اورژانسی شدم🤣🤣

❌حاجی جان لایک نکن ❌

ولی خداییش باحالی که استرس نداری من سر زایمان دومم نمی‌خواستم برم بیمارستان میگفتم ننکه درد ندارم برا چی برم حالا درد داشتما