2733
2734
عنوان

دلم زایمان طبیعی می‌خواد 😭 با تجربه ها کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 2356 بازدید | 159 پست
نه چرا رژیم واسه چی؟! خیلی وسواس داری برا لاغریا

نه بابا وسواس چی. اتفاقا انقدر دلم می‌خواد بخورمممم. دکترم گفت ۳ کیلو خیلیه ک اضافه کردی . اینجوری پیش بری نمیتونی طبیعی بیاری

من عوض شدم ولی ؛ تو حسین (ع) بچگیمی   
نه بابا وسواس چی. اتفاقا انقدر دلم می‌خواد بخورمممم. دکترم گفت ۳ کیلو خیلیه ک اضافه کردی . اینجوری پ ...

من خواستم بگم برا اوایل زیاده آخه تا پنج ماه اول بچه رشد آنچنانی نداره

خدا گويد:تو اي زيباتر از خورشيد زيبايم تو اي والاترين مهمان دنيايم بدان آغوش من باز است، شروع كن! يك قدم با تو، تمام گامهاي مانده اش با من..🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامانبزرگ مهربون میشه بپرسم چی شد نی نی زود اومد؟منم همش حس میکنم زود دنیا میاد الان ۳۴هفتم البته خد ...

دختر من دهانه رحمش باز بود استراحت مطلق بود حلقه براش گذاشت ۳۵ هفته که شد دکتر حلقش رو دراورد نمیدونم چرا زود برداشت🤔🤔

۳روز بعدش دلدرد گرفت اصلا فکر زایمان نبودیم کلی هم دعواش کردیم که سرماخورده شکمت از بس لخت مینشست جلو کولر 

قشنگ دوشب و یک روز درد کشید ولی خیلی زیاد نبود نوبت دکتر گرفتیم که ببریمش خونریزی پیدا کرد بردیمش بیمارستان گفتن جفت جدا شده و دیگه بچه دنیا اومد

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
ولی خداییش باحالی که استرس نداری من سر زایمان دومم نمی‌خواستم برم بیمارستان میگفتم ننکه درد ندارم بر ...

از اول بارداری یهو ترسم ریخت 😂 نمی‌دونم چرا!

من عوض شدم ولی ؛ تو حسین (ع) بچگیمی   
2728
از اول بارداری یهو ترسم ریخت 😂 نمی‌دونم چرا!

حالا بری بخش زایمان یکم می‌ترسی خودبخود😂

خدا گويد:تو اي زيباتر از خورشيد زيبايم تو اي والاترين مهمان دنيايم بدان آغوش من باز است، شروع كن! يك قدم با تو، تمام گامهاي مانده اش با من..🌹
قد و وزنت چنده؟ من یادمه ۲۵ کیلو چاق شدم

خیلی سنگین شده بودی که اذیت نبودی 

من بارداری دوقلو بود ۱۴ یا کمی بیشتر اضافه کردم ولی پاهام دیگه تحمل این همه وزن رو نداشت  یعنی میخواستم بترکم 😆

وزن قبل بارداری هم زیر ۵۰ بود 

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
[QUOTE=253292805]من تا قبل بارداری فقط میگفتم سزارین الان که باردار شدم نمیدونم چطور اینقدر شجاع شدم ...

من شوهرمم قراره بیاد اتاق زایمان آبرو ریزیه مجبورم تحمل کنم نمیشه بگم منو ببرید سزارین😂😂😂خدا خودش کمک کنه

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞
2740
خیلی سنگین شده بودی که اذیت نبودی  من بارداری دوقلو بود ۱۴ یا کمی بیشتر اضافه کردم ولی پاهام د ...

خیلی خوب بوده که من سر پسرم چهارده تا اضافه کردم سردخترم هشت تا

طول سرویکسش کم بود؟

اره کم بود ولی یادم نیس دقیق چند بود

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
خیلی سنگین شده بودی که اذیت نبودی  من بارداری دوقلو بود ۱۴ یا کمی بیشتر اضافه کردم ولی پاهام د ...

نه کاش دوباره چاق بشم.

انقد خوشگل شده بودم. بعد زایمان دوباره لاغر شدم

شما سزارین کردی؟ راضی هستی؟

من هر دو را با شجاعت طبیعی آوردم سومی هم بیارم بازم طبیعی میارم

نه بابا وسواس چی. اتفاقا انقدر دلم می‌خواد بخورمممم. دکترم گفت ۳ کیلو خیلیه ک اضافه کردی . اینجوری پ ...

منم هربار که میرم بهداشت همش میگه به خودت رحم کن چرا اینقدر اضافه کردی نمیتونی زایمان کنی....ولی فعلا دکترم چیزی نگفته🙃

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞
2706