2737
2734

سلام خانوما من ۴ ماهمه . دام می‌خواد زایمانم طبیعی باشه . باید رژیم یا چیز خاصی و تو بارداری رعایت کنم؟ وزنم نباید اضافه بشه؟ الان یکم تپلم. کمکم کنید که چی کار کنم سزارین نشم.

من عوض شدم ولی ؛ تو حسین (ع) بچگیمی   

برعکسی😁😁😁

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 

زیاد راه برو ولی نه اونقدر که خسته بشی ها

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

سلام بعدش که زایمان کردی دیگه احتمالا دلت نخواد😂

خدا گويد:تو اي زيباتر از خورشيد زيبايم تو اي والاترين مهمان دنيايم بدان آغوش من باز است، شروع كن! يك قدم با تو، تمام گامهاي مانده اش با من..🌹

ماما خصوصی بگیر باهات ورزش میکنه....

منم دلم طبیعی میخواد ولی سونو۳۰هفته رفتم بریچ بود نمیدونم تا الان چرخیده یا نه....

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞
الان خطرناک نیست؟ به بچه فشار نمیاد؟

نبابا اخراش هم روزی نیم ساعت پیاده روی میگن برو فشار چیه

خدا گويد:تو اي زيباتر از خورشيد زيبايم تو اي والاترين مهمان دنيايم بدان آغوش من باز است، شروع كن! يك قدم با تو، تمام گامهاي مانده اش با من..🌹
2706