2370
2358

عاااام شايد زنشه مثلا

يا خواهرش

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با گوشی شوهرم بهش پیام دادم گفتم سلام خوبی نوشت بفرمایید نوشتم شوخی میکنی گفت ن نمیشناسم گفتم فلانیم(اسم شوهرم)گفت والا نمیشناسم گفتم دیوونه فیلم بازی نکن گفت نمیشناسم

2372

منم ی بار گوشی شوهرمو دیدم یکی از مخاطب های مرد عکس دوتا دختر ک سلفی انداخته بودن ذو پروفش بود بعد داده گوشی خاموش بود وقتی روشن کردم زود عکسه رفت فکر کنم دستش رفتع باشه تو هم برو بازم ببین اگه نبود حتما دستش رفته

اگه با پست من موافق نیستی لطفاً ریپلای نکــــن باتچکر🤧🤨🤎⁦(◍•ᴗ•◍)✧*。⁩⁦

با شوهرت حرف بزن بهش نشون بده ، بعدم طلاق بگیر. اگه دیدی واقعیت داره.

اگه میتونستم تورو میچیدم...جلو چشام میزاشتمت و میدیدم رز سفید من...ولی خشک میشی پیش من..تورو‌ میکاشتم وسط قـــلبــمــ🫀ــ نمیزاشتم یه برگ بشه ازت کم‌ رز سفید من..تو خشک میشی پیش من:)
خب شاید عکس الکی باشه 

ن بهش زنگ زدم ورداشت گفتم شمارت توو گوشی شوهرمن بوده گفت شوهرت کیه من خودم متاهلم دوتا بچه دارم و قطع کرد پی ام دادم بهش تو واتساپ گفت بچه هام بمیرن نمیشناسم اشتباه گرفتی گفتم از شوهزت بپرس ببین ب این شماره زنگ نرده گفت ن نزده بعد گفتم میرم مخابرات گفت برو و بعد ی ساعت شوهرش زنگ زد

دقیقاااا همین اتفاق افتاد برا من 

استوری گذاشته بود پروفش عکس خانوم بود 

کنارش داشتم استوری میدیدیم 

ک یهو این رسید منم تند گوشیو گرفتم ازشو 

یکی از فامیلامون جواب داد ک آقا بود و یکم خل😂😂😂

مغزهایی آلوده از افکار پوچ ...🖤
2373