2737
2734
عنوان

کسانی که رفتن پیش دکتر افلاطونی

| مشاهده متن کامل بحث + 178503 بازدید | 954 پست
سیما جون میدونم که تعداد اسپرم باید بیشتر از 20 میلیون باشه و اگر اسپرم شوهرت 1 میلیونه یعنی کمه .توی برگه آز شوهرم اینو زده .
اکی هم متاسفانه قلب بچش از کار افتاد و جنین سقط شده . دلیلشم هنوز نگفتن چی بوده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مهرافرین جونم سلام راستش خیلی کم سایت میام حوصله ندارم بیام کاملا گیج ومنگم توی زندگیم موندم حیرون وسرگردون کاشکی اصلا هیچوقت جوابم مثبت نمیشد بدترین اتفاق ممکن برام افتاد الان چندوقته رفتم موندم خونه مامانم ........ ایشاله که تخمدانهات به داروخوب جواب بده وچندتاتخمک خوب داشته باشی عزیزم
بنیتای عزیزم عشقم نفسم 21شهریور 92 بدنیااومد
2742
سلام بچه ها به من گفتن برای جنین فریز شده ها شهریور بیا ولی همسرم مخالف میگه چند وقته دیگه منم فعلا صبر کردم
میدونم تو مرداد 8 و 9 مرداد دکتر افلاطونیان میاد میدونید توی شهریور کی میاد؟
تبسم جان دکترا از یکی دو هفته قبلش معلوم میکنن که کی میان لاله برای همین حالا شهریور معلوم نیست.

اکی جونم قربونت برم یه حکمتی توش بوده . میدونم عزیزم خیلی سخته من هرچقدر هم بگم هیچ وقت جای تو نبودم که کامل بگم میفهمم چی میگی و درکت کنم ولی به خدا توکل کن . مطمئن باش یه خیری توش بوده . شاید فرزند نا خلف میشد شاید یه مریضی بد میگرفت شاید 1000 تا اتفاق بد دیگه میافتاد . به این چیزا فکر کن . به این فکر کن که حالا خدا رو شکر صحیح و سالمی و خودت مشکلی پیدا نکردی . ایشالا صلاح باشه این دفعه یه خوبشو بهت میده عزیزم
راستی رفتم سونو امروز . دکتر یوسف نژاد بود . تا دستگاه سونو رو وارد کرد نمیدونم چی شد گفت چرا نمیای آی وی اف؟؟؟ اصلا دلم هورییییییییییییی ریخت ! گفتم دکتر کریم زاده تشخیص دادن . گفت حالا اینکه درصد گرفتنش خیلی زیاد نیست یه عمل سادس پس امکان گرفتنشم کمتره ولی نشد دفعه دیگه آی وی اف کن . وای از اون موقع تا حالا یه جوریم . گفتن دکتر طاهری پناه هم نیست و همین دکتر انجام میده . نمیدونم چیکار کنم
اکی جان آمپول اچ سی جی رو برای آی یو آی کی زدی شما؟
2738
ایشاله که نتیجه میگیری مهرافرین جون والااعصاب که هیچکدوممون نداریم من دلم میخواد سرمو بکوبم به دیوارازبس دردمیکنه دیگه راستش به حکمت وقسمت هم اعتقادندارم همه چیزبراساس قانون احتمالات وشانس هست تنهاچیزی که سرنوشت روتعیین میکنه همینه
سلام اکی جون و بقیه بچه ها برام دعا کنید دیگه فردا میرم .
راستی اکی از لاله زنگ زدن گفتن 12 بیا دکتر رضا هم میاد فردا اون آی یو آی انجام میده . یه کم خیالم راحت تر شد چون راستش خیلی از اون دکتره خوشم نیومده بود
دوستون دارم دعا یادتون نره
ایشاله هرچی هست خیره مهرافرین جون من برات بارداری خوب وسالم ارزومیکنم دکتررضاانجام بده بهتره اون دکتره رومن اصلا نمیشناسمش
سلام دوستان خوبید .منم مریض افلاطونیانم ..................خرداد یزد میکرو کردم ولی نتیجه متاسفانه منفی شد ..........فعلا افسرده شدم .................برام دعا کنید دوباره نیرو بگیرم
بسم اللّه الرحمن الرحیم

آغاز می کنم برگی دیگر از دفتر بندگی ام را؛ تا خلاصه شوم در هر آنچه تو می خواهی
2706