2733
2734
عنوان

کسانی که رفتن پیش دکتر افلاطونی

| مشاهده متن کامل بحث + 178552 بازدید | 954 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تبسم عزیز ممنون که با حوصله جوابم رو دادی میگم تمام ازمایشهای لازم و عملیات روی اسپرم و تخمک رو تو همون بیمارستان لاله انجام میدن ؟اخه من ابان ماه پارسال تو صارم میکرو شدم ولی نا موفق ولی صارم خیلی مجهزتر و ترتمیز تر از اینجا بود اصلا مختص همین کارهاست و همه چی همون جا انجام میشه و اخر سر هم بهت سی دی تمام مراحل رو میدن ولی خوب اینجا هم بخاطر دکتر افلاطونی اومدم امیدوارم دستش سبک باشه و در ضمن خدا هم بخواد و من یک بار دیگه مامان بشم
سلام تبسم جان.من خواهرم بون دلیل باردار نمیشه.دکتر گفته ivf بشه. حالا میخواد بدونه چه جوریه .درد داره یا نه؟ بعد از اینکه برات گذاشتن بستری هم بودی یا نه؟چند روز؟ و ایا بیمارستانش تمیز بود .همراهی داشتی یا نه؟
ممنون میشم جواب بدی.
خدایا! میدانم که میبینی...
2731
سیما جان اینجا هم همین طور تمام کارها همونجا انجام میشه بعد از اینکه عمل کردی عکس جنین ها رو که برات گذاشتن با اونهایی که برات فریز می کنند رو بهت میدن سیما جان مگه شما بچه داری می خوتی برای دومی اقدام کنی؟
مهدیه جان من بیمارستان لاله میرم اونجا خم خیلی تمیز هم بهت رسیدگی میکنند دیگه (بیمارستان خصوصی) عمل هم قبلش یکسری دارو (آمپول)داره که باید استفاده کنی بعد بعدش که یکسری سونو میکنند که شرایط تخمک ها رو ببینند اگه تخمک ها خوب بود عملت میکنند تقریبا 15 دقیقه بیهوشت می کنند بعدش همون موقعه شوهرش اسپرماش را میده به ازمایشگاه 2 تا 3 روز بعد وارد رحم می کنند .
بعد از عمل اصلا درد نداری چون کار خاصی نمی کنند شاید یکمی مثل درد پریود باشه .
3روز بعد که جنین ها رو وارد رحم میکنند مثل معاینه میمونه بعدش یه 2 ساعتی اونجا نگه ات می دارند بعدش میری خونه کارهایی که قبلا میکردی رو می کنی فقط کار سنگین نمی کنی
خانومی شما خودت به دکتر افلاطونیان گفتی میخوای بری بیمارستان لاله.چون همون بیمارستان مادر بستری میکنه.�س اصلا بستری نبودی؟ چون من شنیدم بستری میکنن.
خدایا! میدانم که میبینی...
نه عزیزم تهران خوذشم هست بالا سرت تمام کاراتم می کنه فقط باید باهاش هماهنگ بشی باید زنگ بزنی بگی هر وقت دکتر هست برات نوبت بزارن
اینا اصلا اعتقاد به استراحت مطلق ندارند فقط دو روز اول بعدش کارای روزمرتو که انجام می دادی رو انجا بده.
وای چقدر خوشحال شدم که اکی جون بارداره . خدایا شکرت . من فکر میکردم اصلا نرفته باشه برای عمل . ولی یه کم هم ناراحت شدم چون خیلی نگرانش بودم و منو بی خبر گذاشته بود.
بچه ها اکی لاله تهران میرفت . پیش دکتر کریم زاده میریم ما . اول پیش دکتر افلاطونیان بودیم ولی تغییر دادیم
اکی جونم واقعا متاسفم . حتما یه خیر و صلاحی توش بوده به این فکر کن که یه چیزیش بوده لابد خدا برای همین ازت گرفتش و ایشالا این دفعه یه سالمشو بهت میده دوستم .
برای منم دعا کنید شنبه میرم سونو و چند روز بعد آی یو آی . دلشوره عجیبی دارم ! دست خودم نیست
سلام به همه دوستای گلم
مهرافرین و تبسم عزیز من ازمایشات لازم رو نجام دادم ولی ازمایش همسرم با همیشه فرق داشت فقط یک چیزش رو فهمیدم اونهم تعداد اسپرم بود که 1000000 بود حالا به نظر شما این خوبه یا کمه ؟
2706