2376
2358

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2381

آره ممکنه. به هر حال از هرجور خانواده و هرجور فرهنگ وتربیتی اونجا هست.

وای خوبیش اینه که مستقلتر و بالغتر میشی. مهارت اجتماعی آدم بالا می‌ره. 

«DracoDormiensNunquamTitilandus»...پاترهد🧙🏻‍♀️⁩   میدونی، دنیای ما پاترهدها خیلی قشنگ‌تر از دنیای شماست.چون جوآن کتلین ‌رولینگ برامون رنگی‌رنگیش کرده!🌈 جان من است او ⁦♥️⁩مولانا♥️⁩⁩مردی که بی‌بال پرواز کرد⁩⁩🦋دَواؤُكَ فیكَ وَ ما تُبصِرُ ❇ وَ داؤُكَ مِنكَ وَ لا تَشعُرُ أَ تَزعَمُ أَنَّكَ جِرمٌ صَغیر ❇ وَ فیكَ انطَوَی عالَمُ االاکبرُ»🌍 حامی طبیعت🌿 مخالف سرسخت نگهداری از حیوانات خانگی🦮 رییس ستاد مبارزه با غلط املایی📝به احترام حکیم فردوسی،برای قدردانی از یعقوب لیث صفاری، برای آرامش روح علامه دهخدا و به پاس زحمات دکتر معین درست بنویس⁦⁦🙏🏻⁩⁩ «بزار» نه و «بذار»(عکسا رو میگم)❌مرگ‌بر هکسره🤬حمایت از راجع‌به_نه راجب_⁦✌🏻⁩و ما انسان‌ها جانوران درنده‌ای هستیم که ماسک‌ تمدن بر چهره زده‌ایم...

خوبیهاش ک حس مستقل بودن و ی زندگی جدید کنار دوستا و اینجور چیزاس

بدیاش یکم مسائل بهداشتی و شلوغی و سر و صداست و اینکه‌ممکنه با هم اتاقیات اوکی نباشی

من ک راضیم 

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرِ زمان رسیدن به هدفم هستش /// متعهد و متاهل  👫🏻💍 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///گروه آبی💙وزن فعلی:۶۴.۹۰۰/وزن هدف اول۶۵✅💙هدف دوم۶۰💙هدف سوم۵۷💙هدف اخر۵۴💙
2372
چرا حس میکنم خوابگاه خیلی خوش میگذره

درست حس می‌کنی.مخصوصا اگه هم اتاقیات فازشون شبیه خودت باشه

«DracoDormiensNunquamTitilandus»...پاترهد🧙🏻‍♀️⁩   میدونی، دنیای ما پاترهدها خیلی قشنگ‌تر از دنیای شماست.چون جوآن کتلین ‌رولینگ برامون رنگی‌رنگیش کرده!🌈 جان من است او ⁦♥️⁩مولانا♥️⁩⁩مردی که بی‌بال پرواز کرد⁩⁩🦋دَواؤُكَ فیكَ وَ ما تُبصِرُ ❇ وَ داؤُكَ مِنكَ وَ لا تَشعُرُ أَ تَزعَمُ أَنَّكَ جِرمٌ صَغیر ❇ وَ فیكَ انطَوَی عالَمُ االاکبرُ»🌍 حامی طبیعت🌿 مخالف سرسخت نگهداری از حیوانات خانگی🦮 رییس ستاد مبارزه با غلط املایی📝به احترام حکیم فردوسی،برای قدردانی از یعقوب لیث صفاری، برای آرامش روح علامه دهخدا و به پاس زحمات دکتر معین درست بنویس⁦⁦🙏🏻⁩⁩ «بزار» نه و «بذار»(عکسا رو میگم)❌مرگ‌بر هکسره🤬حمایت از راجع‌به_نه راجب_⁦✌🏻⁩و ما انسان‌ها جانوران درنده‌ای هستیم که ماسک‌ تمدن بر چهره زده‌ایم...

آره...بستگی به داره چقددددد مورد اخلاقی داشته باشه اخراجش میکنن از خوابگاه...البته من اولین سالیه که میرم خوابگاه...تا الان که با چت کردن با هم اتاقیام راضی بودم 😂😂

از زیرو رو شدن زندگیتون‌نترسید...شاید زیرش ته دیگ سیب زمینی باشه خب                      مدافع برابری جنسیتی😌 #از_خودمون_شروع_کنیم
چرا حس میکنم خوابگاه خیلی خوش میگذره

اگه با ادمای پایه بیفتی اره 

ولی یکی ذوستای من میگه هم خابگاهی هام مثل میت هستن اصلا تکونم نمیخورن😂

از آینه بپرس نام منجی ات را🪞🪄

معمولا کسایی که مورد اخلاقی داشته باشن یا نمیان خوابگاه یا همش تو اتاقن کار کسی ندارن.در کل خوابگاه خوبه ولی زیاد صمیمی نشو باهاشون ک کل امار زندگیت بدی 

به زودی زود در چند روز آینده تمام گره های زندگی خواهرم و خودم به لطف و مرحمت خدا باز میشه و زندگیمون سرشار از آرامش و خوشبختی بیشتر میشه تمام نگرانیها و ناراحتی ها رفع خواهد شد به حق فاطمه زهرا.لطفا یه صلوات واسه رسیدن به خواستم بفرستید ممنون🙏🧚

تو خوابگاه تفاوت اعتقادی و اخلاقی زیاد هست ولی قرار نیست کسی، کسی رو تغییر بده 

فقط باید قبول کنیم ک اخلاق ها مثل هم نیست و تو این دوران کنار بیایم 

خوابگاه صبور بودن، از خود گذشتگی، مسئولیت پذیری رو بهت یاد میده ک خیلی خوبه و ب دردت میخوره

کلی چیز میتونی یاد بگیری 

کلی بهت خوش میگذره 

اما ممکن هم هست دلت بگیره و اطرافیان مثه خانواده ات باهات برخورد نکنند 

ممکنه انتظاراتی داشته باشی ازشون ولی اونجوری پیش نره 

پس گریه نکن، ناراحت هم نشو 

فقط قوی تر شو

2373