2737
2739

سلام دوستان .من یه دونه دخترم و دو تا برادر از خودم کوچیکتر دارم که یکیش ازدواج کرده و یکیش مجرده هنوز.

ازبچگی از محبت مادر بهره کمتری داشتم

به شدت پسر دوسته و از دختر بدش میاد

الان هم با وجودیکه سالهاس ازداوج کردم و دو تا بچه دارم هنوز که هنوز بی محبتیاش ادامه داره و قلبمو درد میاره

گاهی فکر میکنم اگه بمیره ناراحت نمیشم چون انقدر خاطرات بد واسم به جا گذاشته که...

پدرم هم آدم سرد و بیخیال و خسیسی هست 

خیلی بده آدم خانواده خوبی نداشته باشه

خیلی بده خانواده آدم بی محبت باشن

من ۳۸ سالمه و هنوز حسرت پدر و مادر با محبت دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم با این ک تک فرزندم ، حالا تو بهره کم بردی من اصلا بهره نبردم ، کلا طرف هم باید جمع و جور کنم و ه ...

منم تک دخترم خیر سرم

اصلا منو ول کردن مادر پدرم

هیچی من واسشون مهم نیست

از این حس نفرت ناراحتم

منم تک دخترم خیر سرم اصلا منو ول کردن مادر پدرم هیچی من واسشون مهم نیست از این حس نفرت ناراحتم

باز فقط تک دختری ، خب بچه های دیگه ایی هستن عشقشون و دادن ب اون ها ، من ک بچه دیگه ایی هم نیس

2740

چ عجیبه واقعا.من هیچ درکی ندارم از حرفاتون.مادرمو توجوونی از دست دادم ولی همون ۲۰ سال واقعا عاشقانه باهم بودیم.همیشه فکر میکنم اگه بود من الان خوشبخت ترین بودم.چقد هوامو داشت.باورت میشه ی بار تو کوچه بودیم وایمیستاد جلو من ک افتاب نخوره بصورتم.خیلییی مهربون بود.همیشه حسرتشو دارم.حسرت میخورم ب اونایی ک مادر دارن