2733
2734
عنوان

میخام از غصه بمیرم

89 بازدید | 28 پست
ما پارسال عقد کردیم. چند ماه پیش با وام و قرض تونستیم خونه بخریم. همه پس اندازمون رفت. الان اندازه چند میلیون بیشتر نمونده که نمیشه باهاش کاری کرد. قراره وسایل چوبیو همسرم بگیره. کلی خرجای دیگه هم داریم. قسطای بانکم شروع شده. از طرفی قرار گذاشتیم عروسی نگیریم و خانوادمم قبول کردن. ولی با نزدیک شدن محرم و صفر و با توجه به اینکه جهیزیه منم آمادس، خونوادم هی فشار میارن ک زود خونه رو رنگ کنین و آمادش کنین که برید سر زندگیتون. تا اینکه صب همسرم میگه بیا خونمونو اجاره بدیم و بریم کرج یه واحد از خونه مامانم اینا بشینیم تا با پول اجاره ی خونمون بتونیم پول این خرجامونو دربیاریم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینکارو نکن چند ماه دیر رفتن می ارزه به اینکه استقلال داشته باشی
ببین بهترین آدم های روی زمینم باشن استقلالتون تحت تاثیر قرار میگیره
زندگیتو ساده کن کمتر جهاز بخر اما آرامش داشته باش
من از آنچه تو میگویی بیزارم اما تا پای مرگ ، از حق تو برای گفتن آن دفاع میکنم (ولتر)
2742
چیکار کنم آخه بخدا روانیم کرده بابام بس ک میگه کی میرید کی میرید خل شدم ئیگه از این ورم واقعا پول نداره همسرم. اگه داشت و الکی داشت کشش میداد خودمم طرف بابام اینا بودم ولی واقعا با خرید خونه صفر شدیم
2740
بگو بابا صبر کن یعنی پدرومادرت شرایطو درک نمیکنن ؟؟ای بابا اعصابو روان بچه شون براشون مهم نیس؟!
من از آنچه تو میگویی بیزارم اما تا پای مرگ ، از حق تو برای گفتن آن دفاع میکنم (ولتر)
2706