2752
2734
عنوان

میخام از غصه بمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 89 بازدید | 28 پست
پرپر من همیچ وقت نتونستم در مقابل پدر مادرم بایستم برا هیچی. البته از روی محبت و احترام بوده. البته با ازدواج با همسرمم موافق نبودن ک جلوشون وایسادم اما تو این قضیه واقعا زورم نمیرسه بهشون. نمیخام دعوا کنم باهاشون

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خب پس شرایطو با مامانت در میوم بذار و بگو رفتن چه عواقبی داره و ممکنه موندنی شه و واقعا ارزش داره واسه دو سه ماه زودتر رفتن خودتو توی این شرایط قرار بدی؟ مامانت درکت میکنه
خوب همینارو به خونوادت توضیح بده بگو شما که صبر کردین یه چند ماه دیگه م روش رفتی خونه مادرشوهرت اجاره خونه تون میاد زیر زبونتون دیگه شوهرت پا نمیشه اگه مشکلتون فقط نقاشی کردنه که نقاشی کردن خیلیم خرج نداره الان ما خودمون وسایلشو خریدیم داریم خونمونو رنگ میکنیم کلیم خوش میگذرونیم
2731
من هرچی میگم میگن تو طرف شوهرتی. همش به فکر اونی. ب فکر ما نیستی مامانمم فقط حرف دوستاش روش اثر داره. اونا هی زیر گوشش میخونن ک دختر عقد کرده نگه ندار و فلان و بیسار... اینا بیشتر ب فکر حرف مردمن تا آسایش من
هانی ام، بارها بهشون توضیح دادم. ب خرجشون نمیره. میگم پول مبل نداریم، میگن رفتین خونتون هروخ پول دستتون اومد بخرین میگم خونه رنگ میخاد، میگن رنگش چ ایراد داره. حالا بعدا درستش میکنین خلاصه... انگار من نون خور اضافیم فقط میخان دکم کنن برم
مگه خونه چند متری خریدین که بابات می گه کوچکتر می خریدی؟ خب آدم اگه قراره خونه بخره باید حداقل یک متراژ معقول بگیره تو قفس که نمیشه رفت بابات تازه باید خوشحال هم باشه
 مامان هلن و هادی و حامی