2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اینم تو یه سایت نوشته بود !!!: دو نوع مختلف پوشک امروزه دو نوع مختلف پوشک وجود دارد، یک پوشک معمولی، و نوع دیگر که به شکل .شورت می باشد پوشک شورتی قسمت وسط باریک تر دارد و فرم آن مناسب بدن بچه می با شد، درست مانند یک شورت، و خیلی هم برای بچه ایی که زیاد در حرکت است مناسب می باشد .همچنین عوض کردن آن خیلی راحت می باشد پوشکهایی که بچه تو می تواند استفاده کند پوشکهای شورتی خیلی مناسب بچه هایی است که چهار دست و پا راه می روند، یا کلا .بچه هایی که خیلی در حرکت می باشند و زیاد تقلا می کنند .این نوع پوشک خیلی راحت قابل عوض کردن می باشد این نوع پوشکها معمولا خیلی لطیف هستند و قسمت وسط پوشک باریکتر است تا جلوی .حرکت بچه را نگیرد قسمت باریک وسط پوشک خیلی برای بچه های بزرگتر که به حرکت افتاده اند راحت .می باشد. این باعث می شود که پوشک همیشه متناسب با حرکت بچه حرکت کند
شورت تربیتی فقط برا از پوشک گرفتن بچست استفاده ی دگ نمیشه
ﺍﺣﺴﺎﺱ ﺗــﺎﺳـﻒ، .... ﺑـﺮﺍﯼ ﺗﻤـﺎﻡ ﮐﺴﺎﻧــﯽ ﮐـﻪ..... ﺑـﺎ ﭼﺸﻢ ﻫﺎﯾﺸﺎﻥ ﻗﻀﺎﻭﺕ ﻣﯿـﮑﻨﻨــﺪ ..... ﺣـﺲ ﻧﻤﯿـــﮑﻨﻨـــﺪ..... ﻧﻤـﯽ ﺷﻨﻮﻧــــﺪ..... نمیچشــــند ...... ﻓﻘـﻂ ﻣﯿﺒﯿﻨﻨﺪ ﻭ ﻣﺘﻬـﻢ ﻣﯽ ﮐﻨﻨــﺪ! خدایـــا ...... به آدم هایت بیاموز...... تــــو خدایــــی نه آن ها ...... دســـت از خدایی کردنـــشــان بردارند..
پوشک شورتی ربطی به از شیر گرفتن نداره من برای پسرم استفاده میکنم از حدود یه سال و نیمگی عوض کردنش خیلی راحته نیازی نیست بچه رو بخوابونی . وسط بدو بدو یه لحظه میگیریش مثل شورت میکشی به پاش و ولش میکنی ذره . رااااحت
2738